Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Gata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwl
Gata Salvaje (laukinukė) 34osi1vRBD FC LTGata Salvaje (laukinukė) 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Gata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Gata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwl
Gata Salvaje (laukinukė) 34osi1vRBD FC LTGata Salvaje (laukinukė) 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Gata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwlGata Salvaje (laukinukė) F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Gata Salvaje (laukinukė)

Go down 
+5
Credenda
Pametusi galva del RBD
yo soy rebelde
.Summer.
Sowelu。
9 posters
AutoriusPranešimas
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyPen. 04 10, 2009 9:41 pm

Gata Salvaje (laukinukė) GataSalvaje


Pagrindinė herojė - Rozaura Rios - graži ir geros širdies mergina, anksti netekusi motinos ir gyvenanti su girtuokliu tėvu. Ji priversta dieną naktį dirbti, kad išlaikytų savo šeimą, gyvenančią nedideliame namelyje netoli nuostabaus turtingos Arizmendžių šeimos dvaro.
Luisas Marijus Arizmendis išsilavinęs ir gražus jaunas vyras, šeimos turtų paveldėtojas. Jo žmona keistomis aplinkybėmis sudužus laivui dingsta be pėdsakų, ir po šio įvykio jis dar ilgai negali atsigauti.
Luisas Marijus nusprendžia grįžti iš Niujorko ir perimti šeimos verslą – dvarą, kurio padėtis visai prasta. Lėktuvas, kuriuo jis skrenda namo, netikėtai sugenda ir nukrenta visai netoli Arizmendžių dvaro. Tuo metu netoliese esanti Rozaura atbėga Luisui Marijui į pagalbą ir išgelbėja jį. Jis pabučiuoja Rozaurą, o ji supykusi įdreskia jam į veidą. Todėl jis pramina ją Laukinuke
Vėliau likimas ne kartą suveda Rozaurą su Marijumi, ir galiausiai jie susituokia.
Luiso Marijaus seserys Eduarda ir Eva pasiryžusios apvesdinti savo brolį už turtingos merginos, kuri galėtų išgelbėti jų dvarą nuo bankroto, bet Luisas Marijus, nepaisydamas savo klastingų seserų norų, veda karštai jį mylinčią Rozaurą, nors jai nejaučia to paties.
Bet Eduarda su Eva Arizmendi paverčia Rozauros ir Luiso Marijaus gyvenimą pragaru ir joms pavyksta juos išskirti.
Rozaura, likusi vieniša, nelaiminga ir be grašio kišenėj, pradeda naują gyvenimą. Bet netikėtai jai nusišypso sėkmė - ji sužino esanti įtakingos ir turtingos senos ponios Krus Olivares de Rejes anūkė ir vienintelė įpėdinė, kurią senutė nusprendžia susirasti prieš mirtį.
Rozaura tampa rafinuota dama, ir, naudodamasi savo turtais, keršija visiems, kurie yra padarę jai blogo, taip pat, žinoma, ir Luisui Marijui.
Tačiau vieną dieną Laukinukė Rozaura suvokia, kad tapo pagiežingu ir beširdžiu žmogum ir supranta, kad, nepaisant visko, ką ji padarė Arizmendžių šeimai, aistringai tebemyli Luisą Marijų.

„Laukinukės“ nuotykiai su Marlene Favela - nuo sausio 8-osios, 8.55 val. per LNK.
Atgal į viršų Go down
.Summer.
Sex,drugs&Chris rocks!
.Summer.


Pranešimų skaičius : 1635
Age : 30
Registration date : 2008-01-11

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyPen. 04 10, 2009 9:57 pm

O šitą tai kažkada žiūrėdavau, uch ;D
Savu laiku buvo geras serialas, dabar jau mačiauir geresnių ;D Man mat aktoriai šitie taip.. Nepasakyčiau, kad prie širdies. Bet serialas buvo gana įdomus ;} Dabar mama rytais žiūri ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyPen. 04 10, 2009 10:14 pm

Man iš tiakruių vietų jiokas ima kokiso ten "pievos". Nu tai kur tiesiog juokingai vadina... Nu man tia toks Muilas ir tiek..
Atgal į viršų Go down
yo soy rebelde
"Sexi Latin Girl" jeje
yo soy rebelde


Pranešimų skaičius : 1479
Age : 30
Miestas : Vilnius*
Registration date : 2008-03-09

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyŠt. 04 11, 2009 12:26 am

kai mazesne bubvau tai per tv3 kartojo keleta kartu tai ziurejau o dabar va kai anskciau atsikeliu er atostogas tai ner ka veikt tai pasiziuriu..kai as prisiluztu dabar is tos laukinukes...ateina pas ja Luisas Mariju ta ten ant jo rekia kad dingtu,kaip ji jo nmekencia o po to jis iseina ji taip atsistoja pavaiksto po kabineta ir pati su savim kalbasi: visi nors jis ir sudraske mano sirdi as ji myliu vis labiau ir labaiau;DDDDDD

nu apgailetinai juokinga;DDDDDDDDDDD gal dabar man juokinga kai jau belekiek kartu maciusi bet kai buvau mazesne tai vsai nieko buvo ziureti pirma kart;DD
Atgal į viršų Go down
Pametusi galva del RBD
The power of now!
Pametusi galva del RBD


Pranešimų skaičius : 9587
Age : 29
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-07-20

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptySk. 05 03, 2009 6:02 am

Negaliu, man tai sis serialas toks neidomus.. Ta Laukinuke tokia kaimiete, nu nzn, ziaurus man sis serialas xD ir kas be ko, jau labai senas.
Atgal į viršų Go down
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 36
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptySk. 05 03, 2009 8:11 am

Tie visi monologai mane vesdavo iš kantrybės juokiasi Jau kartais, o gal ir dažniau, jau tokios pievos būdavo. Gaudavosi kaip komedija
Atgal į viršų Go down
Maistinga_siela
We do believe in RBD
Maistinga_siela


Pranešimų skaičius : 5857
Age : 35
Registration date : 2007-12-08

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptySk. 05 03, 2009 8:22 am

Ankščiau žiūrėdavau ir man patiko, buvo įdomus tik į galą tapo per daug ištemptas ;)
Atgal į viršų Go down
SinMiedo
El papa de los pollitos
SinMiedo


Pranešimų skaičius : 4521
Age : 29
Miestas : .
Registration date : 2008-04-09

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyPir. 05 04, 2009 2:23 am

Kai buvau mažesnė ir rodą pirmą kartą tai žiūrėjau. juokiasi
Dabar tai ne. juokiasi Kažkada mokykloj žiūrėjau. juokiasi
Pačio scenarijaus net nebepamenu, bet man patiko. juokiasi
Atgal į viršų Go down
Migle
I'm fan & I gone wild!
Migle


Pranešimų skaičius : 14
Age : 27
Miestas : Ukmerge
Registration date : 2009-06-13

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyAntr. 06 16, 2009 3:14 am

Žiūriu dabar kai šūlėn nereikia..
Atgal į viršų Go down
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyAntr. 06 16, 2009 6:10 am

nu kai buvau mažesnė patiko... juokiasi juokiasi juokiasi
daabr tia iš tiakruių vietų tiiek prisžvengiu nes toookios tūūūpos nu totolai kvailos
Atgal į viršų Go down
yo soy rebelde
"Sexi Latin Girl" jeje
yo soy rebelde


Pranešimų skaičius : 1479
Age : 30
Miestas : Vilnius*
Registration date : 2008-03-09

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyAntr. 06 16, 2009 6:20 am

man tai juokingiausios vietos kia ta Laukinuke su savimi kalbasi kaip ji myli Luisa Mariju bet kad turi jo nekesti;DD
Atgal į viršų Go down
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) EmptyTr. 02 24, 2010 7:53 am

Anksčiau, kai buvau pradinėse, žiūrėdavau. Gata Salvaje (laukinukė) 362199
Dabar tai vemt verčia.. ta Marlene Favela nelabai moka
įsijaust į tikrą vaidmenį, ji per daug vaidybiškai vaidina..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gata Salvaje (laukinukė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gata Salvaje (laukinukė)   Gata Salvaje (laukinukė) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gata Salvaje (laukinukė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Corazon Salvaje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Žydrieji ekranai :: Lotynų Amerikos TV ekranas-
Pereiti į: