Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Aprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwl
Aprašytų dramų diskusijos 34osi1vRBD FC LTAprašytų dramų diskusijos 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Aprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Aprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwl
Aprašytų dramų diskusijos 34osi1vRBD FC LTAprašytų dramų diskusijos 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Aprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwlAprašytų dramų diskusijos F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Aprašytų dramų diskusijos

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Aprašytų dramų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aprašytų dramų diskusijos   Aprašytų dramų diskusijos EmptyKv. 09 17, 2009 7:32 am

Žodis diskusijos man tai leidžia ;)
Tai va iš šių išvardintų dramų esu mačius: Nobuta wo Produce, Hana Kimi ir Smiling Pasta.
Nobuta wo Produce savo spalvom sakyčiau buvo toks tamsokas, bet gal ir tiko prie visos tos nuotaikos. Šis buvo jau trečiasis mano žiūrėtas serialas su Horikita Maki. Iš visų žiūrėtų tik šiame jos iškart neatpažinau. Patiko pagrindiniai veikėjai, žinoma pati mintis, bet nelabai OST įsiminė. Svarbiausiai, jog nebuvo kažkokių labai jau didelių pateikimų išvaizdos. Pabaiga aišku tokia netikėta, bet kartu ir išspaudžianti šypseną. Pabaigus seriją vis norėdavosi sužinoti kas nutiks toliau. Ir dar kartą tikrai pažiūrėsiu. Kažko man šią dramą primena Fahrenheit daina 2 Yue 30 Hao Jian.
Hana Kimi patraukė savo scenarijum, gal todėl, jog priminė She's The Man. Linksma komedija ir OST patraukiantis.
Smiling Pasta galvojau, gal net nebus verta pažiūrėti, bet klydau. Nuotaikinga romantinė komedija. Patiko, jog nebuvo tokio ryškaus trečiojo asmens kuris visiškai sugadintų reikalą ir puse serialo tektų žiūrėti siurbčiojimus. Jei Smiling, tai Just Smile :)

Šiuo metu žiūriu 18 Jin Bu Jin (info) ir Let's Go Watch Meteor Shower (Yi Qi Lai Kan Liu Xing Yu) (info).
18 Jin Bu Jin irgi mokyklinė-romatinė-komedija, kol kas dar ne visą peržiūrėjau, nes šiek tiek mažiau nei pusė epizodų dar nėra subtitruota. Bet šiaip lengva pažiūrėjimui tikrai tinkamas serialas.
Yi Qi Lai Kan Liu Xing Yu; Meteor Garden; Hana Yori Dango; Boys Over Flowers - galima sakyti už šių pavadinimų slypi tas pats turinys, tik skirtinga šalis ir kitos šiek tiek detalės. Kartais neprimena Rebelde Way atvejo? juokiasi Prieš Yi Qi Lai Kan Liu Xing Yu arba tiesiog Meteor Shower teko žiūrėti tik Boys Over Flowers (man tiesiog BOF). Dėl šios priežasties nesiryžau pradėti žiūrėti Meteor Shower, bijojau vis persekiojančio jausmo, jog tai jau mačiau. Ir plius BOF paskutines kelias serijas pasiryžau pagaliau pažiūrėti, kad tik pabaigti, po poros mėnesių pertraukos. Gal per daug man asmeniškai ten dramos buvo. O žiūrint Meteor Shower ir merginos asmenybė atrodo šiek tiek tvirtesnė, ne tik aklai užsispyrusi. Ir to žiauriai persekiojančio deja vu jausmo nėra.

Šiuo metu daugiau renkuosi komedijas. Nes nesinori ko labai apkraunančio ir sloginančio
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Aprašytų dramų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aprašytų dramų diskusijos   Aprašytų dramų diskusijos EmptyŠt. 11 07, 2009 4:20 am

Kalbanat apie Hana Yori Dango arba tiesiog Boys Over Flowers, skaičiau mangą ir skaitydama mangą galvojau :"Nejaugi Jerry gali būti F4 lyderis.". Kol pati neįsiitikinau savo akimis, tol galvojau, kad jis bus tas švelnasis Hanazawa Rui. Šiuo metu kaip tik su Ugne žiūrime Meteor Garden. Drama tikria sena ir pati pirmoji mangos versija. Kol kas mangą atrandu tik keliose vietose, tačiau patys aktoriia tikria gerai aprinkti. Tarkim į Shancai vaidmenį Barbie Xsu. F4 grupė Ken Zhu, Vannes Wu, Jerry Yan ir Vic Zhou. Jie puikiai atlieka savo darbą ir tikrai Jerrio veido mimikso geros, juokingos. Kiti neatsilieka vaidindami. Vic Zhou tikria moka vaidinti tokį lyg ir bejausmį keistą vaikiną. Mano sąraše yra ir Kinijos, ir Korėjos, ir Japonijos dramos.
Neseniai baigiau žiūrėti Hana Kimi Japonijos, galiu teigti, kad man nebuvo deja wu jausmo, nors tikėjausi, kad japonai viską padarys tą patį kaip Taiwano. Bet klydau,. Pas Japonus daugiau juoko buvo, vieni veikėjai čia buvo labaiu svarbesni, nei Taivano. Bet Daktarėlio niekas neprilygs. Taiwano daktarėlis ir Ella tikria nusotabūs.
Taip pat visia enseniai baigiua žiūrėti Crying out love, in the center of world. Ten rodami 1987-ieji. Puikiai drama suregzta ir dar pagal tikrą istorija. Šiaip negaliu sakyti, kad renkuosi žiūrėti tik komedijas, pasitaiko burtų keliu ir rimtesnių.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Aprašytų dramų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aprašytų dramų diskusijos   Aprašytų dramų diskusijos EmptyKv. 12 03, 2009 3:23 am

Hi My Sweetheart visai neblogai susižiūri, tik velnias kaip tų spec. efektų nemėgstu. Dėl jų Hot Shot'as nežiūrimas pakibęs laukia.
O Momo Love norisi visiškai nurašyti, deja... Tie broliai mane baigia užveikti vos po dviejų serijų. Tai kas bus toliau, o dar net Calvin'as nepasirodė Supykęs
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Aprašytų dramų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aprašytų dramų diskusijos   Aprašytų dramų diskusijos EmptyPen. 12 18, 2009 8:57 am

Aš dar nei nei nežiūrėjus.... vis dėl ongoing'ai juokiasi Bet spėju, kad susižiūrės neblogai... Momo love, jėzau, ten juk Ken yra.... Ech, tikria po ilgos pertraukso sugrįžo, tai manau verta pažiūrėti kaip jo vaidyba apsikeitė.
Na, o Hi my sweetheart, nuostabi trijulė. Hot Shoto kūrėjo darbas, neveltui efektai specialieji juokiasi
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Aprašytų dramų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aprašytų dramų diskusijos   Aprašytų dramų diskusijos EmptyAntr. 12 29, 2009 12:19 pm

Po You're Beautiful nelabai turėjau ką žiūrėti, kad norėtųsi pamatyti kitą seriją. Bet nusprendžiau šiandien pažiūrėti Full House. Ir ką... netgi labai gerai susižiūri... kol kas juokiasi Momo Love pražiūrėtų epizodų skaičiumi jau lenkia :)
Ir bent Rainiuko veidą dabar įsiminsiu juokiasi
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Aprašytų dramų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aprašytų dramų diskusijos   Aprašytų dramų diskusijos EmptyŠt. 01 02, 2010 2:55 am

Full House primena tik 3 bears song ir rėkiantį Rainių juokiasi Blm nereali drama buvo. Tokia faina. Rainius ten ypač gerai suvaidino.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sponsored content





Aprašytų dramų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aprašytų dramų diskusijos   Aprašytų dramų diskusijos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Aprašytų dramų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Žydrieji ekranai :: Asian televizija-
Pereiti į: