Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Matytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwl
Matytų Azijos filmų diskusijos 34osi1vRBD FC LTMatytų Azijos filmų diskusijos 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Matytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Matytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwl
Matytų Azijos filmų diskusijos 34osi1vRBD FC LTMatytų Azijos filmų diskusijos 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Matytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwlMatytų Azijos filmų diskusijos F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Matytų Azijos filmų diskusijos

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Matytų Azijos filmų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Matytų Azijos filmų diskusijos   Matytų Azijos filmų diskusijos EmptyPen. 12 18, 2009 9:01 am

Pasidlainkit įspūdžius apie matytus Azijos filmus arba aprašytus temoje.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 36
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Matytų Azijos filmų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matytų Azijos filmų diskusijos   Matytų Azijos filmų diskusijos EmptyAntr. 03 02, 2010 9:30 am

Kai geriau pagalvojau, tai prisiminiau, jog kažkada senokai buvau mačius My Sassy Girl. Tik dabar net nekaip neprisiminčiau iš kur tą filmą atkapsčiau.
Heavenly Forest (Tada, Kimi wo Aishiteru) filmas kuris mane pravirkdė, nors ne kartą filomo metu norėjosi jį tiesiog išjungti. Baby and Me tai patiko vien dėl to, jog vaikinui teko rūpintis kūdikiu juokiasi
Bet tikriausiai labiausiai įsiminusios yra Death Note pirma ir antra dalys. Buvau tiek girdėjus apie anime, tad nutariau pažiūrėti filmą. Ir nenusivyliau.
Esu dar žiūrėjus visokių filmų, bet va dabar šitus labiausiai prisimenu Galvoja
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Matytų Azijos filmų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matytų Azijos filmų diskusijos   Matytų Azijos filmų diskusijos EmptyŠt. 06 19, 2010 8:43 pm

Ahmm. Turbūt labai gerai įsiminė 3-iron arba kitaip Empty Houses, man jis tikrai patiko. Toks msitinis jausmas apvaldęs buvo, kai per visą filmą nekalbėjo beveik. Ahm dar turbūt galėčiau žiūrėt daug kartų Yuuki ar Takumi-kun serias, man tikria patiko. O ką pastaruoju metu mačiau, tai A moment To Remember, pats galas taip žiauriia pravirkdė, kad negaliu... Love is Elsewhere irgi patiko, nes neįprasta kažkokia romantinė komedija/drama.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sponsored content





Matytų Azijos filmų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matytų Azijos filmų diskusijos   Matytų Azijos filmų diskusijos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Matytų Azijos filmų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Azijos drambliai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Žydrieji ekranai :: Asian televizija-
Pereiti į: