Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje

RBD FC LT
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

Share | 
 

 Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]

Go down 
AutoriusPranešimas
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Antr. 04 20, 2010 8:49 am


Tai trečioji man istorija šiame forume, tačiau ji ne apie RBD. Beje, tai tikra istorija, tik keli daiktai yra išgalvoti ir meniškai aprašyti. Greitai įdėsiu pradžią.Herojai:

Kim Hyun Joong. Istorijoje jam yra 22 metai, nes viskas vyko prieš 2 metus. Jis yra grupės SS501 lyderis, vaidino "Boys Before Flowers". Geras T.O.P, Yoochun ir Jaejoong draugas. Dažnai apibūdinamas kaip 4D character.


Haejoong Hwangbo. Istorijoje jai 28. Ji buvusi Chakros narė, dabar yra garsi solo atlikėja.


Sinopsis:2008-aisias P.Korėjoje buvo realybės šou pavadintas "We got married", kuriame žvaigždžių sudarytos porelės buvo priverčiamos gyventi kaip jaunavedžiai ir vykdyti įvairias mirsija. Nei viena pora nežinojo savo partnerių ir jų nepasirinko. Ši istorija bus apie porą, kurią skyrė amžiaus skirtumas ir mąstysena. Istorija bus realybės šou laidų pasakojimas. Taip pat šiame šou dalyvavo ir daugiau žmonių, bet čia neverta jų minėti, nes jie ne pagrindiniai.

p.d. tikiuos, jog atsiras skaitytojų
Paskutinį kartą redagavo MisChavez, Tr. 08 18, 2010 8:18 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Candut
Que dificil es ser yo
Candut

Pranešimų skaičius : 431
Age : 23
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Tr. 04 21, 2010 12:52 am

Laukiu pirmos dalies. Manau irgi bus idomi istorija, kaip ir visos kitos kurias esi sukurusi ;)
Atgal į viršų Go down
SinMiedo
El papa de los pollitos
SinMiedo

Pranešimų skaičius : 4521
Age : 24
Miestas : .
Registration date : 2008-04-09

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Tr. 04 21, 2010 6:14 am

Oo, labai laukiu tęsinio.
Manau, bus tikrai labai įdomu.
Visgi, pagrindinis - Kim Hyun Joong. :)


Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Tr. 04 21, 2010 7:23 am

OO Giedre čia mat atsirado!!! Jėga!!! Parašysiu pirmą dalį ir įdėsiu xD


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Sk. 04 25, 2010 10:36 pm

PS. Pagrindiniai vardai yra sulietuvinti, kad būtų jums lengviau skaityti korėjietiškus vardus, nes jie tikrai sunkūs. Angliškus pavadinimus taip ir palikau. Taigi gero skaitymo pirmo skyriaus.


Pasiūlymas...

Vasara. Kas gali būti smagiau už vasaros atostogas, iškylą gamtoje ar poilsį prie jūros? Tačiau ne visiems vasara yra atostogų metas. Tuo tarpu, kai mokiniai ir studentai džiaugiasi laisvu laiku bei šiltu oru, šou verslo žmonės turi dirbti ir varvinti savo prakaitą ant firminių drabužių. Tačiau tokia jau šou verslo žmonių dalia, o ir skųstis nėra kada, mat reikia rūpintis savo populiarumu. Juk kiekvieną savaitę scenoje pasirodo vis naujos grupės ir atlikėjai, tad konkurencija didėja.
Prie didelio MBC televizijos pastato privažiavo juodas autobusiukas, visas spindintis lyg kokia žvaigždė danguje. Iš jo išlipo penki jauni išsipustę vaikinai. Kiekvienas iš jų turėjo tobulas veido linijas: tobula nosis, tobulos lūpos, smakras nei per smailas, nei per apvalus, lygi oda. Visų plaukai buvo stilingai pašiaušti, akis uždengė tamsūs ir platūs akiniai nuo saulės. Galėjai juos palaikyti Holivudo žvaigždėmis, tačiau... Šie penki vaikinai jokios Holivudo žvaigždės, jie- ypač garsios Pietų Korėjos muzikos grupės SS501 nariai: Hiungdžonas, Džungminas, Kiudžongas, Jongsengas ir Hiundžungas.
Jie visi apsidairė aplinkui lyg kažko laukdami, tačiau nė iš vienos pusės neatėjo joks žmogus jų link. Grupės lyderis- Hiundžungas, grakščiai nusiėmė kreminės spalvos švarką ir užsimetė jį ant peties, ir atsistojo kaip koks modelis, nužengęs tiesiai iš Milano. Nepaisant to, kad jis tikrai beprotiškai fantastiškai gražus, apsirengęs firminiais drabužiais ir nutaisęs seksualaus vaikino mimiką, ši poza jam visiškai netiko. Likę nariai pradėjo tyliai kikenti dėl tokio charakterio ir pozos nesuderinamumo.
-Ya! Kas yra?- irzliai atsiliepė Hiundžungas į draugų kikenimą.
-Atrodai kaip Bradas Pittas ant raudonojo kilimo,- kikendamas atsakė Džungminas.
Hiundžungas tyliai sau po nosim kažką sumurmėjo, tada nuleido savo švarką ir atsidaręs juodo autobusiuko dureles, išsiėmė savo krepšį, ir į jį sukišo tą nelemtą švarką.
-Tvarka,- patrindamas rankas pasididžiuodamas tarė Hiundžungas.
Nariai dar kartą sukikeno ir nusitempė savo lyderį link MBC televizijos durų. Už kelių valandų turėjo vykti tiesioginė „Music Bank“ transliacija, SS501 nariams – tai paskutinis pasirodymas šioje laidoje iki naujojo jų singlo. Ne paslaptis, jog „atsisveikinimo“ pasirodymas yra nepaprastai svarbus ir jam reikia puikiai pasiruošti, tačiau SS501 vaikinams galvoje buvo tik saldus sakinys „turėsim pagaliau laisvų dienų“.
-Šiandien važiuoju su mama nusipirkti mašinos,- patenkintas pasigyrė Kiudžongas.
-Rimtai?- pavydo kupinu balsu Džungminas kreipėsi į Kiudžongą,- Pasisekė, brolau.
-Ye! Koks aš laimingas, galėčiau išbučiuoti visus iš eilės!- Kiudžongas pašoko ir užsikorė ant Hiundžuno nugaros, jam pakštelėjo ir greitai pasileido tekinas prie kitų narių. Vienintelis, kuris bandė išsivaduoti nuo Kiudžongo bučinio buvo Jongsengas. Šis kaip pakvaišęs lėkė link pagrindinių MBC durų, tačiau išvengti seilėto bučinio jam taip ir nepavyko.


Po pasirodymo. Persirengimo kambaryje beprotiškas triukšmas, kaip ir kiekvieną kartą, pasibaigus šou, visos žvaigždės susirenka didžiajame persirengimo kambaryje ir linksmai švenčia iki paryčių. Čia kaip visada gali išvysti naujai debiutavusią vaikinukų grupę Shinee, seksualią dainininkę Son Dam Bi, nepaprastai populiarias SM kompanijos vaikinų grupes Super Junior ir TVXQ. Kaip visada atokiausiame kampe sėdi žymus atlikėjas Bi Rain su savo komanda. Visai šalia jo yra susirinkę visi Shinvos nariai, jie sveikina savo grupės jaunėlį Andy, kuris debiutavo su savo soline daina „Love Song“. Čia yra ir Wonder Girls bei Kara, kartais pro prasiveriančias duris galima išvysti ir Big Bang vaikinus, kurie ieško G-Dragon šuniuko, kuris kaip visada kažkur nuklydo. Visiems čia susirinkusiems visa tai yra normalus vakaras, tačiau po šio vakaro vienų atlikėjų neliks, vietoj jų ateis kiti ir pristatinės savo naujus kūrinius.
-Ya-h, Hiunnie, kur eini?- bandydamas prarėkti triukšmą vos vos sušaukė Juchunas.
-Vadybininkas sms'ą parašė, turiu ateiti į pasitarimų salę. Tuoj grįšiu. Pažiūrėk, kad Džiungie nežiūrėtų į mano kortas,- nusijuokė Hiundžungas ir dingo pro duris, turbūt net nespėjo išgirsti Juchuno atsakymo.


Hiundžungas ėjo tuščiu koridoriumi, vėliau lipo laiptais, nes liftas pasirodo buvo sugedęs
„Nereikėjo praeitą savaitę žaisti su liftu“
pagalvojo jis ir nusišypsojo, prisiminęs praeitos savaitės jo ir Džedžiungo liftų lenktynes. Ir vis dėlto, kad ir kaip tada stengėsi Hiundžungas, jis vis vien pralaimėjo, tad teko Džedžiungo šuniui pirkti sausą maistą ir dar tuos 10 kilogramų parnešti iki jo namų.
Po kelių minučių jis stovėjo prie pasitarimų salės durų, tačiau nedrįso pasibelsti. O jei ten bus ne tik vadybininkas? Vis nedavė jam ramybės šis klausimas. Hiundžungas nejaukiai jaučiasi prie vyresnių žmonių ir negali normaliai bendrauti su jais. Šalia mandagumo atsiranda jaudulys ir baimė, todėl praverti tas pragaro duris buvo pats sunkiausias šiandienos uždavinys.
„Nagi, Hiundžungai, tu gali. Kuo greičiau viską sutvarkysiu, tuo greičiau galėsiu grįžti pas kitus. Hyundžungai, hwaiting!“

Jis nedrąsiai pravėrė duris, lėtai įkišo galvą pro tarpą ir apžvelgė visą salę. Prie ilgo rudo stalo sėdėjo du nepažįstami vyrai, viena moteris ir jo vadybininkas. Jie visi atrodė susirūpinę, paniūrę, sėdėjo nejudėdami, lyg kokios statulos nacionaliniame parke. Vadybininkas pakėlė ranką ir mostelėjo jam prieiti.
„Čia turbūt dėl lifto. Taip tikrai dėl lifto, bet aš nekaltas. Čia Džiungie... Pala, jei tai liečia mus abu, tai kur tada Džiungie? Kur Lysomun? Kas čia darosi?“
Nepaisant visų neramių minčių ir jaudulio, Hiundžungas drebančiom kojom, pasimetęs priėjo prie rimtuolių, su triukšmu atitraukė kėdę ir prisėdo šalia vyresniųjų, galvodamas pasiteisinimą apie sugadintą liftą. Jis pasikasė sau krūtinę, nors iš tiesų tikrino savo širdies plakimą, bijojo, kad ši gali iššokti ar sustoti nuo tos beprotiškos, smegenis geliančios baimės.
-Esi matęs „We got married“?- paklausė vienas iš nepažįstamų vyrų.
-A?- sumirksėjo Hiundžungas .
-Realybės šou, kur yra sutuokiamos žvaigždės.- paaiškino tas pats vyras.
-Am?- vėl sumirksėjo Hiundžungas.
-Televizorių žiūri kartais?- prabilo ir moteris.
-Ne,- trumpai, vis dar besijaudindamas, atsakė jis.-aš... neturiu tam laiko...
-Mangos tavo protą suvalgė,- nusijuokė vadybininkas.-Aš jam paaiškinsiu, nes su juo kiek sunku susikalbėti,- jau rimčiau kalbėjo jis,- Hiundžungai, šie žmonės yra MBC realybės šou „We got married“ režisieriai. Jie nori tau pasiūlyti sudalyvauti šiame šou. Tau bus surasta įžymi mergina, kuri kurį laiką vaidins tavo žmoną, kol jūs abu nenuspręsit palikti šou. Turi laiko pagalvoti, o grįžęs namo rasi DVD su šio šou laidomis. Aišku?
Hiundžungas sumirksėjo ir apsidairė lyg ieškodamas paslėptos kameros.
-Jau gali eiti. Rytoj turėsi vėl čia atvykti ir pasakyti, ką nusprendei.
Hiundžungas atsistojo kaip netekęs žado. Jis neturėjo ką atsakyti, nes jo galvoje sukosi įvairūs pasiteisinimai dėl sugadinto lifto. Jis mandagiai visiems nusilenkė ir netardamas net viso gero, išlėkė iš salės. Uždaręs duris, vaikinas lengviau atsiduso ir bandė prisiminti, ar ką nors kada nors yra girdėjęs apie „We got married“ šou, tačiau į galvą neatėjo jokie prisiminimai.
Hiundžungas priėjo prie lango ir atsisėdo ant palangės. Jis įsispoksojo į Handuko universiteto stogą, kuris matėsi pro medžių viršūnes. Jo dėmesį patraukė MBC duris praverianti moteris, ilgais juodais plaukais. Hiundžungas vis bandė prisiminti, kur ji jam matyta, tačiau jo atmintis, kaip visada, nerodė jokių funkcinių požymių. Vaikinas trenkė sau per galvą su ranka ir tyliai nusikeikė. Kiekviena jo smegenų ląstelė pradėjo sunkiau funkcionuoti, galbūt tai mangų ar saulės padariniai, tačiau labiau tikėtina, jog jam draugai tiesiog atitrankė smegenis.
Pasigirdo batukų kaukšėjimas, kažkas lipo laiptais. Hiundžungas greitai atsistojo nuo palangės ir pasitempęs lyg koks liokajus laukė pasirodančios žmogystos.
-Laba diena,- formaliai tarė jis ir nusilenkė.
-Laba diena,- linksmai pasisveikino vyriškai moteriškas balsas. Moteris nuėjo savais keliais net nežvilgtelėjusi į Hiundžungą.
Šis atsipūtė ir vėl išsidriebė ant palangės. Jam patikdavo kartais pabūti vienam, jį erzindavo visas tas triukšmas, nuo kurio jis pamišdavo. Tačiau Hiundžungas niekad apie vienatvės norą niekam neprasitarė. Jam ir taip nelegva bendrauti su žmonėmis, o jei išvis atsiribos nuo pasaulio- bus dar sunkiau stovėti ant scenos prieš tūkstantinę auditoriją.
„Kodėl jie nori manęs?“
Vis galvojo Hiundžungas, kaskart giliai atsidusdamas ir įtemptai pagalvodamas, ar tikrai nematė to realybės šou. Nors ir nematė šou, vaikinas jau žinojo atsakymą- jis tikrai nedalyvaus jokiame realybės šou su nepažįstama mergina. Tačiau jis kartu ir nekantravo grįžti namo ir pažiūrėti šou DVD, todėl greitai pašoko nuo palangės ir nulėkė atgal į persirengimo kambarį.


Hiundžungas staigiai su trenksmu atidarė duris, todėl dauguma žmonių, buvusių kambaryje, net pašoko iš išgąsčio ir sužiuro į jį keistais žvilgsniais lyg sakydami „tu nesveikas“. Vaikinui nereikėjo, kad kas nors primintų, jog jis nesveikas, psichinis ligonis, neprotingas, pakvaišęs ar iškritęs iš medžio. Jis jau seniai žinojo, ką apie jį mano kiti, bet jis tam per didelio dėmesio neskyrė. Jį guodė mintis, jog nėra nei vieno žmogaus Korėjoje, kuris nebūtų nors šiek tiek pakvaišęs. Todėl dažnai mintyse atsakydavo visiems „Cha ir tu esi nesveikas taip pat kaip ir aš“. Vaikiną kartais erzindavo žvilgsniai, nukreipti į jį, tačiau laikui bėgant jis prie to priprato ir tai nebekėlė jam problemų.
-Džiungie-hyung, valgyt noriu,- tyliai pasiskundė Čangminas, tačiau visų dėmesys dabar krito ant jo ir Hiundžungas galėjo ramiai uždaryti duris ir atsisėsti į savo vietą.
-Uhum, važiuojam tada namo. Hiunnie, tu pralaimėjai.- pareiškė Džedžiungas ir pakilo nuo stalo, susirinko kortas į krūvą ir greitai įmetė jas į savo firminę Adidas kuprinę. Jis šypsojosi kaip koks angeliukas.
-Kodėl? Mes nebaigėm partijos.- bandė užginčyti Džedžiungo žodį Hiundžungas.
-Baigėm,- tvirtai vėl atsakė jis,- Džungminas vietoj tavęs žaidė ir jis pralaimėjo. Tad tu man ir Čunnie skolingas du butelius sodžiu. -vėl šyptelėjo Džedžiungas ir pamatęs, jog jo grupės nariai susiruošę palikti kambarį, žengė link durų. Hiundžungo veide matėsi nepasitenkinimas. Jis ir vėl pralaimėjo.
-Dink tu greičiau iš čia, kvailas padare!- užrėkė jis ant Džedžiungo ir sviedė į jį pagalvę, tačiau šis spėjo pralysti pro duris, ir pagalvė pataikė tiesiai Junui į veidą. Šis pyktai nužvelgė Hiundžungą. Jis atsistojo ir nusilenkė lyg maldaudamas jo atleidimo. Junas nieko neatsakė, tik smarkiai trinktelėjo duris išeidamas.
-Kodėl jis tavęs nemėgsta?- priėjęs pasiteiravo Hečulas.
-Turbūt nepatinka, kad jis gerai sutaria su Džedžiungu.- įsikišo Jongsengas.
-Baikit jūs čia abu,- nusijuokė Hiundžungas.- Ei, važiuojam namo, manęs laukia „We got married“ DVD, turiu jį pažiūrėt iki rytojaus.- nusijuokė jis, tačiau visų veidai buvo nepaprastai rimti.
-Tu gavai kvietimą į šį realybės šou?- pirmą kartą prakalbo Andy.
-Am,- Hiundžungui tai buvo per daug netikėtas klausimas iš vyresnio žmogaus, todėl jis prarado kalbos dovaną.
Andy nusijuokė ir padrąsinamai tarė:
-Dalyvauk, labai smagu.- tai pasakęs jis grįžo į savo vietą ir tęsė pokalbį su savo grupės draugais.
Hiundžungas stovėjo it stabaras. Aplink jį buvo sustoję draugai, jo klausinėjo apie realybės šou, tačiau jis negalėjo atsakyti nei į vieną jų klausimą. Vaikinas buvo per daug laimingai sutrikęs, kad su juo kalbėjo pats Andy. Hiundžungas išsišiepė ligi ausų ir nustūmęs draugus, pasiėmė savo krepšį. Tada žengė link durų ir pamojo grupės nariamas, kad jau laikas lėkti namo žiūrėti DVD.
-Pone Andy, dėkui už patarimą, būtinai rimtai apgalvosiu šį pasiūlymą,- sušaukė jis ir tekinas iš bėgo pro duris, mat susigėdo.


Visi 5 vaikinukai susidėjo į savo juodą autobusiuką ir linksmai kikendami patraukė namo. Hiundžungas vis dar buvo apsvaigęs nuo trumpo pokalbio su Andy, o kiti kaip visada kikeno iš jo.
-Jam tikrai pasimaišė,- konstantavo Jongsenas.
-Ne naujiena,- nusijuokė Hiungdžona.
-Bet kaip jam pasiūlė dalyvauti „We got married“. Pavydžiu. Aš vis vadybininko prašiau, kad man, o ne JAM suorganizuotų dalyvavimą!- reiškė pasipyktinimą Kiudžongas.
-Jo turbūt populiarumas mažėja arba nori, kad kokia nors graži mergina jį išauklėtų. Gi jis net į merginas nežiūri,- nusijuokė Džungminas.
-Aš žiūriu į merginas,- pabudo iš transo Hiundžungas.
Nariai nusijuokė ir pokalbis nutrūko. Visi buvo per daug pavargę ir alkani, kad galėtų tęsti bereikšmį ginčą, kuris vis tiek namie prasitęs. Vienintelis, kuris nesuprato, ką jam šiandien pasiūlė prodiuseriai buvo Hiundžungas ir jis tiesiog troško sužinoti, kas iš viso yra tas „We got married“ šou ir ką ten reikia daryti.
Paskutinį kartą redagavo MisChavez, Antr. 08 17, 2010 8:13 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
SinMiedo
El papa de los pollitos
SinMiedo

Pranešimų skaičius : 4521
Age : 24
Miestas : .
Registration date : 2008-04-09

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Pir. 04 26, 2010 6:20 am

Labai įdomu! Šiek tiek sunkokai skaitėsi, bet man labai patiko. ;)
Lauksiu tęsinių.
Smagu, kad paminėjai ir GaHo. juokiasi juokiasi


Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Pir. 04 26, 2010 6:55 am

Dėkis, yah, žinojau, kad gali sunkiai skaitytis, nes bandžiau lietuvinti vardus, nes korijietiškai skaityti dar sunkiau juokiasi


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Candut
Que dificil es ser yo
Candut

Pranešimų skaičius : 431
Age : 23
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Antr. 04 27, 2010 5:13 am

idomiai.man patiko :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Antr. 04 27, 2010 6:30 am

Kasamnida!!!
Ačiū!!


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!

Pranešimų skaičius : 15421
Age : 25
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Pen. 04 30, 2010 7:18 am

Labai patiko
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Pen. 04 30, 2010 7:26 am

Dėkui


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Antr. 06 01, 2010 8:45 am

Lemtingas sprendimas
Autobusiukas pamažu priartėjo prie medinio dviaukščio namo. Jis stovėjo šalia didelių medžių, kurie neleido pamatyti viso galinio kiemo bei uždengė didelius langus. Niekas nebūtų net pagalvojęs, kad tokiame atokiame kampelyje galėtų gyventi garsūs jaunimo numylėtiniai. Viskas aplinkui buvo per daug paprasta: nestovėjo joks prabangus poršė, namas nebuvo įmantrus, nestovėjo dvimetrinė tvora, nesibūriavo prie namo jokie žurnalistai ar fanai. Šis namas buvo asmeninė SS501 erdvė, į kurią niekas nesugebėjo įsibrauti. Šiame name išgyventa daug įvairių nutikimų: pirmasis Jongsengo gimtadienis, Džungmino galvos išdaužtas langas, Hiundžungo nutraukta brangiausios gitaros styga, Hiungdžono sugadintas šaldytuvas, Kiudžongo ne tokia spalva nudažyta lenta ir kiti prisiminimai, kurie ilgam išliks atmintyje. Viskas, ką dabar mato kiekvienas praeivis ar žurnalistas, šiame name yra sukurta, pastatyta ar netgi padaryta grupės narių rankomis, tad vos įėjus į namą užplūsta nuostabūs šilti jausmai. Keista, kad pats paprasčiausias namas gali suteikti tokius magiškus jausmus, kuriuos proto paaiškinti gana sunku.
Autobusiukas privažiavo prie pat namo durų, Džungiminas, kaip visada, bandė vairuotojui rėkti, jog nemindytų jo taip stropiai pjautos žolytės, tačiau, kaip visada, vairuotojas jo negirdėjo, nes ausys buvo užkimštos ausinėmis. Kiek pamurmėdamas, Džungiminas atidarė duris ir pats pirmas iššoko iš mašinos. Atsargiai perrėjo iki takelio ir iš tolo pažiūrėjo į dar vakar nupjautą žolytę, kuri šiandien buvo sumindyta.
-Aish, ką tas vairuotojas vėl padarė?- užsiimė už galvos rankas Džungiminas.- Žiauru, man skauda širdį,- ėmė dramatizuoti jis.
-Ya! Rakink greičiau duris, nes kitaip gausi iš krepšio į galvą!- sušuko Kiudžongas, visiškai besąžinės eidamas per žolytę.
Džungminas piktai pašnairavo į jį, tačiau ssuskubo trauktis raktus, nes vienas po kito vaikinai pradėjo lipti iš mašinos ir mindyti jo žolytę.
„Tuoj žiūrėk ir futbolą pradės žaisti“
pamąstė Džungminas vos išvydęs Jongsengą,nešantį futbolo kamuolį.
Vos nariai išsikrovė savo daiktus, autobusiukas nuvažiavo, siubuodamas nuo trankios muzikos ir nepaprasto lengvumo. Hiundžungas jį nulydėjo akimis, o tada paskui Hiungdžoną nusekė į namų vidų.
Vos pažvelgęs į vidų, galėjai pamanyti, jog niekas šiame name negyveno ne vieną dieną, o kelias savaites. Viskas buvo apversta aukštyn kojom, gėlės vazonuose ištroškusios bent vieno vandens lašelio, gėlės vazose buvos sudžiuvusios, o pačiame name buvo taip šalta, jog nejučia nariai pradėjo drebėti. Negana, kad viskas buvo taip netvarkinga, ant virtuvės stalo gulėjo keli nebaigti valgyti sumuštiniai, kurie buvo apdžiuvę ir šiek tiek apgraužti pelių. Juos, kaip visada, Kiudžongas nepadėjo į šaldytuvą, mat vaikinukas dažnai prisidaro daug sumuštinių, o po to nesuvalgo. Nariai dažnai pyksta dėl šio baisaus įpročio, dėl Kiudžongo paliktų sumuštinių, jų namuose užsiveisė pelių.
-Ech, tu vėl palikai sumuštinius, - atsiduso Hiungdžonas ir atidarė šaldytuvo, ieškodamas ko užkąsti.- Ėėė turim kokių makaronų?
-Kažkur turi būti,- išsidrėbęs ant lovos atsakė Jongsengas.
Hiungdžonas atidarė spintelę ir surado kelis pakelius greitia paruošiamų makaronų. O tada draugiškai paklausė:
-Kas nors valgysit?
-Aš nenoriu, nealkanas esu,- nusišypsojo Jongsenas ir įniko skaityti tv programą, ieškodamas kokios nors geros laidos.
-Aš irgi nenoriu,- atsisakė ir Kiudžongas.
-O aš einu miegoti,- nusižiovavo Džungiminas ir pasitrynęs akis nuėjo į miegamąjį.
-Aš irgi nenoriu,- atsiliepė Hiundžungas,- bet jei po to išplausi indus, tai galiu išvirti.
-Okey, sutarta,- nusijuokė Hiungdžonas.
Hiundžungas pakilo nuo krėslo, atsiraitojo maikes rankoves ir priėjo prie virtuvės stalo. Jis užstatė vandenį, sudėjo kelis pakelius greitai paruošiamų makaronų, nuskutė morkas, o po to jas įmetė į verdantį vandenį. Po kelių minučių ant stalo garavo puodas makaronų.
-Hiungdžonai, eik valgyt!- sušaukė Hiundžungas.
Iš svetaines greitai atlėkė išbadėjęs Hiungdžonas, o paskui jį ir Džungiminas, Jongsengas bei Kiudžongas. Visi susėdo prie gana mažo stalo penkiems asmenims.
-Kartais jūs buvot nealkani?- besijuokdamas paklausė Hiundžungas.
-Staiga pasijautėm išbadėję,- kartu atsakė Jongsengas, Kiudžongas ir Džungminas ir kibo valgyti skaniųjų makaronų.

Pamažu įpusėjo naktis, tačiau nei vienas iš penkių vaikinų nemiegojo. Jie žaidė įvairius žaidimus, mėgavosi savo pirma lasiva diena po ilgų darbo mėnesių. Jie seniai troško vėl atsipūtę žaisti kartu ir galvoti įvairias bausmes.
-Hiundžungai, kaip dėl „We got married“?,- pasmalsavo Jongsengas.
-Huh?,- pamirksėjo akytėmis Hiundžungas.
-Realybės šou. DVD. Nieko nesako?- numetė užuominas Kiudžongas.
-Aaa,- nutęsė ilgai,- galim pažiūrėt, jei ir jums įdomu?
Pasigirdo pritarimo šūksniai. Hiundžungas nuėjo į miegamąjį ir nuo staliuko pasiėmė DVD dėžutę. Grįžęs į svetainę, įdėjo DVD į DVD leistuvą ir suskubo žiūrėti, kas jame yra.
Iš pradžių pasirodė MBC tv studija ir du laidos vedėjai, kiek vėliau jie pristatė keturias jaunavedžių poreles (aišku, netikras), po to pasirodė ir pirmieji vazidai kaip visos porelės susitiko.
-Oh, Solbi nuna, ji tikrai žiauriai graži!- varvino seilę Hiungdžonas dėl ekrane pasirodžiusios merginos.- Kaip pavydžiu Andy hyungnim, kad su ja pora.
-Jei man būtų buvę pažadėta Solbi nuna, iškart nė nepagalvojęs būčiau ėjęs,- nusijuokė Džungminas.- Reiks kitą kartą paklausti Andy hyungnim, ar Solbi nuna iš tiesų yra tokia žavi realybėje.
-Hiundžungai, varyk ir tu į tą laidą, pažiūrėk KOKIOS čia merginos!- įsikišo ir Jongsengas.
-Huh?- Hiundžungo reakcija, kaip visada, buvo nevykusi.
-Gal tau kokią Wonder Girl išrinks, nes čia panašių metų renka... -tarė Jongsengas.
-O gal ką iš Girls Generation? Ohhh....,- užsisvajojo Džungminas.
-O gal Brown Eyed Girls?,- prisidėjo prie spėlionių ir Kiudžongas.
-Verta pabandyti?- kaip iš dangaus nukritęs tarė Hiundžungas.
-TAIP!- suriko visi keturi.
Hiundžungas atsistojo ir suriko:
-AŠ DALYVAUSIU! O dabar einam miegoti...,- pridėjo jis.
Iš kitų keturių pasigirdo skausmingas atodūsis, jie troško toliau spoksoti į žymią Korėjos dainininkę Solbi, kuri, turbūt, yra kiekvieno vyro svajonė, tad nenuostabu, jog šie jauni vaikinukai pavydėjo Shinvos nariui Andy, kuriam teko galimybė gyventi su šia deive.


Rytas. 7:00. Hiundžungas, kaip visada, jau atsikėlęs ir pasiruošęs rytiniam bėgiojimui. Tačiau prieš išbėgdamas į lauką, jis pakėlė telefoną ir surinko prodiuserio numerį.
-Labas rytas,- mandagiai pasisveikino Hiundžungas,- tikiuosi neprikėliau,- kitame telefono gale pasigirdo nepatenkintas niurnėjimas,- Hyungnim, aš nusprendžiau dalyvauti „We got married“,- tvirtai tarė jis. Kitame laido gale pasigirdo linksmas šauksmas ir bumbtelėjimas. SS501 prodiuseris buvo begalo laimingas, išgirdęs teigiamą Hiundžungo atsakymą, todėl pranešė jog tuoj pat paskambins šou režisieriams ir jau rytoj vyks pirmasis filmavimas.
„Na, atostogas praleisiu turiningai“
pagalvojo Hiundžungas, užsimovė kedus ir tyliai atidaręs duris, kad neprižadintų kitų, išėjo į lauką.
„Įdomu, kokia bus mano žmona ir ar jei patiks bėgioti rytais?“
kol sportavo visą laiką Hiundžungas galvojo apie savo būsimą žmoną, jis troško sužinoti, kokios garsios merginų grupės narė bus jo mylimoji visą šį realybės šou. Taip pat jis pirmą kartą rimtai pamąstė apie tai, jog galbūt, šiame šou užgims tokia meilė kaip tarp Andy ir Solbi ar Sinae ir Alexo.
Paskutinį kartą redagavo MisChavez, Antr. 08 17, 2010 8:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!

Pranešimų skaičius : 15421
Age : 25
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Antr. 06 01, 2010 9:22 pm

Labai gražiai rašai ;>
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Antr. 06 01, 2010 10:58 pm

ooh didelis dėkis


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
KaminariKatsu
Los gueritos con los gueritos
KaminariKatsu

Pranešimų skaičius : 148
Age : 18
Miestas : .
Registration date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Pen. 06 25, 2010 3:28 am

Labai gražu:) laukiu tęsinio
Atgal į viršų Go down
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!

Pranešimų skaičius : 15421
Age : 25
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Pen. 06 25, 2010 7:23 am

Įdoomu
Atgal į viršų Go down
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。

Pranešimų skaičius : 5974
Age : 24
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Sk. 06 27, 2010 3:46 am

aa kai geraass tai skaitua tia tiap l gerai 5sivazduoju :DD ČČia tai geeras :DD


Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Sk. 07 18, 2010 3:38 am

anem? Tai geras xD Kažkas vėl tave iš mano rašliavų sudomino


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Tr. 08 18, 2010 8:15 am

Pirmas susitikimas

Dar viena saulėta vasaros diena aplankė Pietų Korėją. Kur tik pasisuksi, pamatysi žmones, besiruošiančius prie Han upės ar į Jeju salą. Visi naudojasi šia nuostabia diena, o ypač porelės, kurios trokšta romantikos, pabūti su mylimu žmogumi ir pasakyti kaip vienas kitą myli.
Ši diena ypatinga ir Hiundžungui, kuris pagaliau susipažins su savo „žmona“. Vaikinas dar prieš kelias dienas nežinojo, kas yra „We Got Married“ ir net nemanė iškeisti savo atostogas vien tam, kad būtų su nepažįstama mergina ir jį rodytų per tv ekranus. Tačiau po draugų padrąsinimo, jis vis dėlto leidosi į tokią aviantūrą ir dabar stovi Jeju salos tarptautiniame oro uoste ir laukia savo žmonos.
Hiundžungas kaip visada atrodo nepriekaištingai, kaip tiesiai nuo raudonojo kilimo nužengusi Holivudo žvaigždė: sniego baltumo švarkas ir kelnės, ant baltų kedų nematyti jokios dėmės, po švarku šviečiasi tobulo juodumo marškinėliai, kurie tarsi priderinti prie juodo odinio lagamino. Tačiau vos pažvelgus jam į veidą matyti, jog vaikinas yra nemiegojęs ir pavargęs, jo veidas atrodo net nematęs rytinio prausimo, ką jau kalbėti apie prakaitą, kuris bėga Hiundžungui nuo veido – turbūt saulė per daug kaitina. Nepaisant kaitros Hiundžungas nenusiima švarko ir vis dairosi, laukdamas atvažiuojančios savo sutuoktinės. Vaikinas dar kelis kartus apsidairo, po to pasilenkia prie šalia jo stovinčios mašinos veidrodėlio ir pasitaiso savo plaukus, prasikrapšto akis ir apžiūri savo barzdą – šiandien dėl skubėjimo pamiršo nusiskusti.
Vos Hiundžungas pakelia galvą nuo mašinos veidrodėlio, prie jo privažiuoja raudonas mersedesas atlenkiamu stogu. Jame sėdi graži juodaplaukį mergina apsirengusi trumpą baltą elegantišką suknelę, ant gal užsidėjusi skrybelę. Mergina privažiavo per arti Hiundžungo, todėl šis kiek nustebo. Vaikinas slaptai apžiūrėjo merginą ir pagalvojo:

„Kažkur ją mačiau...“

Mergina šypsosi Hiundžungai, tačiau gana ilgai nieko nesako, turbūt, kaip ir Hiundžungas slaptai apžiūrinėja savo partnerį, su kuriuo teks kartu gyventi.
-Labas, - linksmai pasisveikino mašinoje sėdinti mergina.
-Laba diena, - priėjęs arčiau mašinos formaliai pasisveikino Hiundžungas ir nusišypsojo savo angeliška šypsena.

„Kodėl jis sveikinasi formaliai?“ nedavė ramybės merginai Hiundžungo pasisveikinimas.

-Aš vardu Kim Hiundžungas iš SS501. Malonu susipažinti. Prašau manimi pasirūpinti, - išbėrė Hiundžungas lyg mergina būtų jo naujoji prodiuserė. Iš tiesų, Hiundžungas nežinojo kaip elgtis su mergina, kuri ne tik kad nėra jo draugė, bet ir už jį vyresnė, todėl jis buvo sumišęs.
-Mano vardas Hvangbo, buvau Chakros narė. Džiugu, kad tapai mano vyras, tikiuosi, sutarsime gerai, - nekreipdama į Hiundžungo žodžius, Hvangbo mielai nusišypsojo jam. Mergina atidarė mašinos dureles ir išlipo. - Moki vairuoti?
-Taip, - atsakė kiek pasimetęs Hiundžungas.
-Tai gerai! Vaikinai privalo mokėti vairuoti, - linksmai pratarė ji. - Gal gali pavairuoti tu?
-Aš ką tik atvykau, vos baigęs filmuoti video klipą. Matote, aš esu pavargęs... - sunkiai rezgė žodžius Hiundžungas.

„Ar aš raustu?“ jo mintys vis sukosi apie jo veidą, nes jam staiga pasidarė labai karšta.

-Oh, - Hvangbo bandė nutaisyti nusiminusią veido išraišką, tačiau viskas baigėsi jos juoku, kad net keliai linko. Tiesą sakant ji nežinojo, kodėl bandė savo drovumą paslėpti juoku. Šalia Hiundžungo ji jautėsi nepatogiai.
Kai Hvangbo nustojo juoktis, Hiundžungas pradėjo krauti savo lagaminus į mašinos bagažinę, tačiau su kiekvienu pakėlimu vaikinas sunkiai atsidusdavo.
-Gal nori, kad nūna tau padėtų?
-Ah? aš... ne ne ne, viskas gerai, - droviai nusijuokė Hiundžungas.

„Kodėl jaučiuosi toks sumišęs? Tikėjausi, kad bus kokia nors miela mergina iš merginų grupės, bet Hvangbo nūna...“

„Aiš, sunku bus su juo, bet, manau, kad laimėjau loterijoje!“ Hvangbo paslapčia nusišypsojo.

-Gal vis dėlto aš vairuosiu, - Hiundžungas atsidaro vairuotojo dureles ir sėda į savo vietą. Sunkiai atsidūsta. Užveda variklį.
-Kur važiuosim? Mūsų medaus mėnuo... - bandydama įsijausti į savo naują rolę Hvangbo paklausė Hiundžungo.
-Ah... Kur važiuojam?
-Nežinau, važiuojam, kur tu nori, palaikysiu tau kompaniją visur.
Mašina pajuda iš vietos, Hiundžungas, tačiau po kelių metrų jie sustoja prie šviesaforo.
-Važiuosim į viešbutį, tiks? - kiek per tyliai pasakė vaikinas.
-Tiks, - Hvangbo sukikena, - ten ir gyvensim, ar ne?
-Mmh, - linkteli galvą Hiundžungas.
Raudonas mersedesas skuodžia Jeju salos keliais, vos tik mašina sustoja prie šviesaforo, merginos pradėti rėkauti Hiundžungo vardą, tačiau šis nekreipia dėmesio. Tiesą sakant, Hiundžungas niekada nebuvo labai artimas su fanais, jis juos labai myli, tačiau nežino, kaip galėtų su jais bendrauti. Vaikinas turi rimtų problemų su bendravimu, todėl dažnai sunku išreikšti viską, ką jis nori pasakyti
Po pusvalandžio mersedesas atsidūrė toli už judrių Jeju salos gatvių ir judėjo ramiu kaimo keliu, kurį iš abiejų pusių supo dideli medžiai.
-Koks tavo zodiako ženklas? - prakalbo Hvangbo, prisilaikydama skrybelaitę, kad nenupūstų vėjas.
-Aš tigras, o tavo nūna?
-Kaip manai kokiais metais gimiau?
-Amm, gal 81-ais, nūna?
-80-ais tiksliau, - sutrikus atsakė Hvangbo.
-Aaa, netoli buvau. Nūna, esat vyresnė nei galvojau, - vis dar formaliai šneka Hiundžungas.
Hvangbo pasižiūri į mašinos veidrodėlį ir pasiteirauja Hiundžungo:
-Aš tau atrodau sena?
-Ne, nūna, atrodote pakankamai jauna.
-Mes dabar susituokę, tiesa? Nekalbėk su manim formaliai, jaučiuosi labai sena. Kaip vienas kitą vadinsime?
-Na, aš savo merginą dažniausiai vadinu tiesiog Ya.
-Tu nešauki jos vardu? Tiesiog Ya?
-Taip.
-Tikrai? Ahm, gali ir mane vadinti Ya. Tiesiog taip vadink.
-Vadinti Jus ya?
-Taip, pamėgink.
-Ya? - nedrąsiai tarė Hiundžungas ir mielai žvilgtelėjo, kokia bus Hvangbo reakcija.
Tyla. Hiundžungas toliau susikaupęs vairavo, o Hvangbo tylėjo. Niekaip neišėjo užmegzti pokalbį, galbūt dėl to kaltas amžiaus skirtumas, Hiundžungo drovumas. Hvangbo niekada nemanė, kad vaikinas, kurį myli visos jaunos merginos bus toks drovus prie jos ir net nedrįs į ją kreiptis tiesiog „tu“.

„Laukia sunki santuoka“ pagalvojo mergina iš žvilgtelėjo į vairuojantį Hiundžungą.

30 minučių prabėgo tyloje, tačiau pirmoji Hvangbo sumano sulaužyti nejaukią tylą ir pradeda juoktis sakydama:
-Kai ištekėjau už tavęs, bus sunku su pinigais, todėl turėsiu sunkiai dirbti. Tu irgi uždirbk daug pinigų.
-Gerai, šį mėnesį, kiek vėliau, planuoju dalyvauti keliose renginiuose, - rimtu tonu kalbėjo vaikinas.
Hvangbo vėl pradeda juoktis, jai keista, kad šis jaunas vaikinas priima kiekvieną jos žodį rimtai ir kartu nepradeda mirti iš juoko.
Jiedu pravažiuoja gražiausią Jeju salos vietą prie Halla kalno.
-Koks gražus vaizdas! - sušunka Hvangbo iš džiaugsmo matydama kalną. - Hiundžungai, tu darai viską, ko mergina paprašo?
-Neviską, - nenuleisdamas akių nuo kelio atsakė šis.
-Pavyzdžiui.
-Juokingus dalykus... Kaip „Paimk man žvaigždę iš dangaus“
Hvangbo pradeda juoktis.

„Turbūt neturi romantikos jausmo – per jaunas“ besijuokdama pamąsto mergina.

Hiundžungas pasijautė nejaukė. Jo žandai šiek tiek paraudo, jį vis trikdė Hvangbo netvardomas juokas. Vaikinas norėjo tarsi į žemę prasmegti, tačiau sumanė pirmiau paaiškinti viską, o tada žiūrėti, kas bus
-Tai erzina ir kvaila, nes neįmanoma...
-Ey, ar iš tiesų dar yra tokių merginų, kurios to prašo?
-Mano visos buvusios merginos to prašė, - kiek nustebęs atsakė Hiundžungas.
-To tavęs neprašysiu, - nusijuokė Hvangbo ir užsižiūrėjo į gražų kraštovaizdį.
Netrukus raudonas mersedesas privažiavo prie didžiulio viešbučio, kuris atrodė kaip vila, o už šio viešbučio matėsi mėlyna ir banguota jūra. Hiundžungas pats pirmas striktelėjo iš mašinos ir greitai nubėgęs į kitą pusę, atidarė Hvangbo dureles, kad ši galėtų išlipti kaip tikra dama. Hvangbo aiškiai apsidžiaugė šia nuostabia staigmena.

„Oooo vis dėlto jis yra džentelmenas“ pagalvojo mergina ir išlipusi įsižiūrėjo į Hiundžungo akis, tačiau šis greitia nukreipė žvilgsnį.

Hiundžungas paėmė lagaminusir kartu su Hvangbo patraukė prie viešbučio durų.
-Mes miegosim vienam kambaryje? - kiek paraudusi paklausė Hvangbo.
-Tai... juk tai ne problema. - kartu tvirtai ir drąsiai atsakė Hiundžungas.
Hvangbo užsikabino už Hiundžungo parankės ir jie abu besijuokdami nuėjo į viešbučio pagrindinį namą, kad galėtų pasiimti raktus nuo savojo namuko. Tai buvo pirmasis kartas, kai šie du žmonės susilietė rankomis. Nors iš pradžių Hiundžungui buvo nejauku, tačiau po minutės jis visiškai apsiprato su Hvangbo artumu.

„Viskas nėra taip blogai kaip galvojau“ pažiūrėjęs į besidairančią Hvangbo pagalvojo Hiundžungas ir nusišypsojo.

Hiundžungas atrakino namuko duris, kiek stipriau jas pastūmė ir atvėręs jas leido pirmai įeiti savo žmonai. Tačiau jau prieškambaryje Hiundžungas aplenkė Hvangbo ir kaip pakvaišęs vaikas suriko išskėsdamas į viršų rankas:
-TADA!
Didysis kambarys buvo erdvus, jame stovėjo dvi baltos sofos, staliukas, televizorius, spinta ir kelios kėdės. Iš pirmo žvilgsnio galėjai pasakyti, kad tai įprastas didysis kambarys, tačiau didžiulis langas per visą sieną, pro kurį matėsi jūra – šį kambarį padarė ypatingą. Hiundžungas ir Hvangbo apžiūrėję didyjį kambarį nulėkė tiesiai į miegamąjį. Tačiau ilgai jame neužsibuvo, jiems parūpo lauko terasa, nuo kurios atsivėrė dar gražesnis vaizdas į jūrą, prieplaukoje laivus ir matomus kalnus pakrantės horizonte.
-Čia atsiveria nuostabus vaizdas, - susižavėjęs pasakė Hiundžungas.
-Kiek kainuoja čia viena naktis, a?
Hvangbo nesulaukusi Hiundžungo atsakymo grįžta į kambarį ir pradeda iškrovinėti jų atsivežtus lagaminus. Ant grindų ji išmetė begales supakuotų maišuose drabužių, tarsi pasimetusi nuo tokios galybės, ji pradėjo draskyti visus maišus.
-Hiundžungai!!! Ateik čia, pažiūrėk kiek naujų drabužių nupirkau mums!
Hiundžungas atskubėjo pas savo žmoną, vos ji pašaukė:
-Nauji drabužiai? Mums? - kiek sutrikęs sumirkčiojo jis.
-Ateik ir pasižiūrėk.
Hiundžungas atsargiai pritupia prie Hvangbo ir paima į rankas supakuotus marškinėlius. Atidžiai juos apžiūri ir kiek susiraukia.
-Vilkėsime juos kartu, - džiugiai tarė Hvangbo.
-Juos? - Hiundžungas atsargiai išpakuoja marškinėlius, - Ahmm jie... šiek tiek... aš ne...
-Kas? Aš irgi niekada nebandžius to, todėl tik vieną kartą, gerai? - maldaujančiomis akimis pažvelgė į Hiundžungą, tačiau šis pagaliau įsidrąsinęs atrėžė jai:
-Aš nuo mažens nepakenčiu porų marškinėlių...
-Bet tai ne porų marškinėliai, jie tik dera tarpusavyje. Jie nevienodi, o tik panašūs.
Hiundžungas atvirai rodo savo nepatenkintą veidą, kuris primena vaiką, kuriam nenupirkta mašinėlė, kurios jis taip norėjo. Hvangbo pamačiusi nepatenkintą vyro veidą kiek surimtėja ir rimtu veidu paklausia:
-Gailiesi, kad vedei?
-Ne, ne tai... - sušvelnintu tonu atsakė vaikinas.
-Gerai, supratau, vilkėsiu juos viena... - supykusi Hvangbo toliau rušiuoja marškinėlius.

„Pirma diena, o mes jau pykstamės...“

Hiundžungas atrodė pasimetęs, jis pirmą kartą pakėlė balsą prie vyresnį žmogų, todėl pasijautė nemaloniai. Jo galvoje sukosi mintys, kaip jis galėtų atsiprašyti savo žmonos, tačiau geriausia, ką jis sugalvojo tebuvo pradėti naujai pokalbį. Todėl nedelsdamas Hiundžungas apsidairė, pagirebė iš išmėtytų marškinėlių kelis ir taikiu tonu paklausė:
-Kuriuos nūna labiau mėgsta?
-Pasimatuokim visus, - vėl linksmu tonu atsakė mergina.
-Bet man būtų gėda su tokiais marškinėliais pasirodyti prie žmonių, - atsargiai pradėjo Hiundžungas.
-Tu manai, kad tia gėdingai? - liūdnu tonu atsakė Hvangbo.
-Ne, ne nūna gėdinga, tai MARŠKINĖLIAI, - jis parodo Hvangbo juodus marškinėlius su Mikimauzo veidu. - Bet gal... gal galiu juos pataisyti?
Įtampa atslūgsta, nes Hvangbo pradeda juoktis, todėl Hiundžungas lengviau atsidūsta ir nusišypso.
-Aš tik pataisysiu šiek tiek, kad žmonės negalėtų pasakyti, jog tai porų marškinėliai.
-Kaip galvoji juos pataisyti?
-Iškarpysiu, - išsišiepęs kaip asilas atsakė Hiundžungas.
-Nori juos pakeisti, kad nebūtų panašūs?
-Taip!!!!
-Bet visi vis tiek supras.
-Jei gerai iškarpysiu, žmonės tikrai nesupras.
-Tu tikrai tai nori daryti?
-Taip!! Tik tuoj atsinešiu žirkles.
Hiundžungas paduoda marškinėlius Hvangbo ir nubėgęs į vonios kambarį iš stalčiaus išsitraukia žirkles, kurios akivaizdžiai nėra skirtos audinio karpymui. Tačiau vaikinui tai buvo visai nesvarbu, jis tik norėjo daugiau nebenuliūdinti savo žmonos ir kartu nenorėjo nusileisti, nes tai būtų lyg pralaimėjimas rungtynių, o pralaimėti Hiundžungas nemėgsta.

„Kodėl žmonės visada bando rodyti savo ryšį su poros marškinėliais? Tai kvaila, bet dėl nūnos pasistengsiu, kad ji liktų patenkinta, o aš nenusižengčiau savo principams. Ohh, kad tik Čunnie su Džunnie ir Topu nežiūrėtų šios laidos, nes jie mane aprėktų ir išmestų iš „Gėrimo brolių“ draugijos.“ nešdamas žirkles į kambarį galvoje Hiundžungas.

Hiundžungas nieko nelaukęs stvėrė marškinėlius ir Hvangbo rankų ir prakirpo jų kaklą. Pakėlęs jis juos apžiūrėjo ir pradėjo rengtis. Hvangbo, nenorėdama, kad jos vyras susigadintų šukuoseną, skubiai puolė jam į pagalbą.
-Neblogai. Atrodai labai mielas.
Hiundžungas žiūri į veidrodį ir dairosi, jam vis dar nepatinka marškinėlių kaklas.
-Nūna, galiu tave sutrukdyti? Gal gali padaryti man V formos kaklą?
Hvangbo pradeda juoktis, nes jai vis dar keistas Hiundžungo formalumas.
-Mes esam susituokę, tiesa? Todėl niekada nesakyk „ar galiu tave sutrukdyti“. - kirpdama kaklą pasakė mergina.
Hiundžungas vėl išraudo ir kartu su Hvangbo pradėjo juoktis.
-Jei taip sakysi, pagalvosiu, kad esu labai sena.
Hiundžungas linkteli galva.

„Laukia įdomus vedybinis gyvenimas“ pagalvojo jis ir vėl žvilgteli į Hvangbo, kuri atsargiai kerpa jam V formos kaklą bei murma sau kažką panosėje. „Nūna ne tik įdomi, bet ir graži“

Hiundžungas visą tą laiką, kol Hvangbo jam kirpo kaklą, žiūrėjo į ją ir negalėjo atitraukti akių. Jis tarsi norėjo kažką sakyti, tačiau neišdrįso. Jis tikėjosi, kad galbūt greitu laiku jie suartės ir bus lengviau bendrauti.
-Mūsų laukia jachta, eisim žvejoti, - maloniai tarė Hiundžungas.
-Mmmh, štai baigta, dabar galėsim eiti į jachtą ir plaukti žvejoti, - nusišypsojo mergina ir nuskubėjo persirengti. Tuo tarpu Hiundžungas vis dar staipėsi prie veidrodžio. Jis net nespėjo išsitraukti šukų, o jau Hvangbo buvo šalia jo. Mergina greitai stvėrė jo ranką, šis gestas kiek nustebino Hiundžungą, ir nutempė jį link durų.
-Greitai rinkis ko prireiks žvejyboje, - tarė mergina. - Kol tu dėsi daiktus, aš sutvarkysiu šį jovalą.
Hiundžungas linktelėjo ir pritūpė kitoje pusėje, rinkdamas daiktus, kurių prireiks jachtoje.


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!

Pranešimų skaičius : 15421
Age : 25
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Št. 08 21, 2010 3:14 am

Nu jau vien pavadinimas intriguojantis ir įtraukia skaityt.
Ilgas tęsinys, labai įdomu.
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   Št. 08 21, 2010 5:50 am

Ooo dėkis, šaunu, kad skaitai


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]   

Atgal į viršų Go down
 
Mes buvom sutuokti...[base on true story][Updated 2 psl]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje :: MisChavez fanfics-
Pereiti į: