Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Ačiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwl
Ačiū :) 34osi1vRBD FC LTAčiū :) 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Ačiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Ačiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwl
Ačiū :) 34osi1vRBD FC LTAčiū :) 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Ačiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwlAčiū :) F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Ačiū :)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Anahi#
Vote for Pedro
Anahi#


Pranešimų skaičius : 2269
Age : 30
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-01-03

Ačiū :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ačiū :)   Ačiū :) EmptyPir. 04 25, 2011 12:10 am

Sveikos merginos :)

Ilgai masčiau :) ką čia pasakius ir kaip teisingai išsireikšti :) todėl pasakysiu tiesiai šviesiai juokiasi

Norėčiau pasakyti didelis AČIŪ Agnei :) mūsų FC PREZIDĖNTEI :) Aš taip sėdžiu ir galvoju kas būtu jeigu nebučiau pažinus RBDukų :) kas būtu jeigu nebučiau užsiregistravus čia :) kas butu jeigu butu :) šiame forume esu galima sakyti 2 metai :) ir šis forumas tapo mano namai :) visuomet kai prisijungiu prie interneto užeinu čia :) nesvarbu ar yra naujienų ar nėra,bet man šis forumas tapo iprotis :) tie patys RBDukai man jie yra kažkas tokio ko negaliu pasakyti :) ir dabar kai rašau grojo REBELDE juokiasi labai gaila,kad su Jumis nebuvau nuo pat pirmos dienos :) Šiame forume visi Nariai yra labai šilti,nuoširdus žmogeliukai :) žinoma su kuo artimiau bendrauju su kuo tik taip :) tačiau aš manau jeigu kokios nors pagalbos reikėtu JŪS merginos padėsit :) ir nesvarbu iš kokio miesto esame kilusios :)

Ir kaip žinutės pradžioje ir dabar sakau AČIŪ TAU AGNE už šį forumą :) žinomi prie jo gyvavimo prisidėjo begale ir kitų nuostabių žmogeliukų todėl sakau ir JUM AČIŪ :) už viską ką padarėte dėl šio forumo :) Taip mūsų nėra daug :) tačiau ar tai yra blogai??? Aš manau,kad tikrai nea :) Jau keleri metai prabėgo,kaip RBDukai pasuko savo keliais,tačiau mes likom :) Mes GYVUOJAM :) ir tai smagu :) Klausaisi RBD ir visos emocijos prisiminai grįžta :)

Baigdama norėčiau pasakyti :) nuostabi mūsų forumo kompanija yra :) todėl labai tikiuosi,kad ir toliau taip visos sutarsim,bendrausim,draugausim :) GYVUOSIM ir niekada nepamiršim šito forumo :)
Ačiū merginos kad Jūs esat :)
Mūsų širdutėse visuomet rusens MAIŠTAUTOJO dvasia UžRBD Širdis veža Širdis




Atgal į viršų Go down
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Ačiū :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ačiū :)   Ačiū :) EmptyPir. 04 25, 2011 2:41 am

Vajėj, kaip mielai parašei. :}**
Clarooo, kad neužmiršim RBD JAMAS! ♥♥♥
Ir šito forumo aš irgi neužmiršiu, kaip čia gera būti, kiekvieną kartą
kai užeinu vis tikiuosi rasti naujienų apie juos, kad nors kažkas naujo būtų,
ir beveik visada būna. Ačiū :) 534123 Dėkui jums visoms, o ypač Agnei ir Ugnei <333
Be jūsų šitas forumas nebūtų tapęs FC ir nebūtų toks šiltas ir fainas. Ačiū :) 4394
Atgal į viršų Go down
Maistinga_siela
We do believe in RBD
Maistinga_siela


Pranešimų skaičius : 5857
Age : 35
Registration date : 2007-12-08

Ačiū :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ačiū :)   Ačiū :) EmptyPir. 04 25, 2011 5:21 am

Labai gražiai parašyta, ir labai stengsimės, kad ir mūsų mažai išlaikyti kuo ilgiau šį forumą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ačiū :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ačiū :)   Ačiū :) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ačiū :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Rules/News-
Pereiti į: