Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje

RBD FC LT
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

Share | 
 

 SM Family

Go down 
AutoriusPranešimas
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: SM Family   Sk. 07 31, 2011 10:25 pm

SM Family


S.M. Entertainment yra ne tik talentų agentūra, bet ir įrašų studija bei muzikos leidėjų asociacija Korėjoje, kurią įkūrė Lee Soo Man 1989-aisiais. Pradžioje SM turėjo reikšti įkūrėjo inicialus, bet dabar šios raidės šifruojamos kaip Star Museum.
Lee Soo Man ilgą laiką gyveno Amerikoje ir dirbo su garsiausiais atlikėjais. Tuo metu vyras netgi buvo vienas iš MJ komandos narių, kai šis išleido savo legendinį "Thriller". Lee Soo Man įkvėpė MJ, todėl šis grįžo į Korėją ir visus savo uždirbtus pinigus investavo į kompaniją. Taip Seulo centre ir įsikūrė iš pažiūros gana kuklus pastatas - SM Entertainment.
Lee Soo Man, įkūręs kompaniją, pradėjo rengti talentų atrankas. Vyras sugalvojo, kad turi padėti neturtingiems vaikams siekti savo svajonės, todėl surinkęs patikimų žmonių kolektyvą (daugelis iš jų amerikiečiai ir tik maža trečdalis korėjiečiai) jis pradėjo rengti gatvės atrankas, į kurias galėjo užsukti bet koks vaikas.
Po ilgų atrankų į kompaniją atėjo apie 30 vaikų, kurie buvo pasiruošę siekti savo svajonių. Pirmieji iš to būrio debiutavo H.O.T - vaikinų grupė, kurią sudarė penki jauni vaikinukai nuo 16 metų. Būtent ši grupė Korėjoje ir pakeitė visą muziką. HOT tiesiog maištavo prieš esamą tvarką, o talentingi vaikinukai, niekur nesimokę muzikos, puikiai kūrė muziką ir šokius. Grupės dainos buvo apie žiaurius įvykius, žmonių abejingumą, bei paauglių ryžtą kovoti. Visus pakerėjo tai, todėl kitose kompanijose kūrėsi panašios grupės, tačiau HOT buvo topų virūnėse. 1997-aisiais SM'e debiutavo pirmoji merginų grupė S.E.S, kurią sudarė trys merginos. Ši grupė buvo moteriška HOT versija, todėl taip pat greitai susilaukė didelio populiarumo.
Tačiau atrankos nesibaigė. Iš gatvių, jos persikėlė į mokyklas, universitetus, prekybos centrus, įvairias aikštes, netgi Amerikoje Lee Soo Man surengė atranką, paklausydamas HOT nario Tony, kuris kaip tik ir buvo iš Amerikos. Į kompaniją plūdo vaikai net nesulaukę 10 metų, tačiau ne visiems pavyko pereiti atranką, o tiems, kam pavyko laukė ilgas kelias iki debiuto. Daugelis neatlaikė sunkių treniruočių ir atsisakė savo svajonių. 1998-aiais debiutavo dar viena vaikinų grupė, susidedanti iš 6 narių, - Shinhwa, kuri pradėjo varžytis su HOT dėl šlovės. Shinhwa bandė visai kitokį muzikos stilių, šiek tiek linksmesni nei HOT ar S.E.S, bet prasmingas dainas. Visi šokiai buvo sukurti pačių narių. Shinhwa kartu su kitom dviem grupėm kariavo topuose. Ir štai 1999-aisiais Lee Soo Man pristatė Korėjai tikrą auksą - du jaunus vaikinukus, kurie susibūrė į Fly to the sky grupę. Tuo metu jie buvo patys švariausi Korėjos vokalai, niekas netikėjo, kad amerikietis Brian taip puikiai dainuoja korėjietiškai ir turi tokį balsą. SM kompanija po jų kylo dar labiau į viršų. Tais pačiais metais debiutavo ir solo atlikėja BoA, kuri taip pat sukėlė visus ant kojų. Jauna energinga paauglė parodė dar kitokį pažiūrį į muziką. Kai tuo metu Europa ir Amerika mėgavosi Britney Spears romantinėm mergaitiškom dainelėm, Korėjoje BoA dainavo ne tik apie paauglišką meilę, bet ir apie vaikystę, šėliojimus, problemas, skausmą. BoA dainos buvo subrendusios, o ji pati atrodė, kaip karalienė. Po kiek laiko mergina įrašinėjo savo dainas ir Amerikoje, kur jau stovėjo SM Entertainment įrašų studija (ja naudojosi daugelis to metu garsių atlikėjų. Įrašinėdami dainas Amerikoje čia buvo užsukę ir Westlife, Backstreet Boys, Christina Aguilera).
Ir štai 2000-aisiais kompanijoje dirbo apie 150 muzikos ir šokio specialistų iš viso pasaulio, kurie padėjo ruošti grupes debiutams. O dar nedebiutavusių atlikėjų buvo apie 40. Kompanija pamažu plėtėsi, nes visiems nebeliko vietų. 2001-ųjų pradžioje Lee Soo Man išpirko didelį plotą toli nuo Seulo centro, prie Han upės, pačiame miške, ir ten pastatė kelis bendrabučio tipo namus, kuriuose gyveno muzikos kūrėjai ir šokio specialistai, kitame merginos, o trečiame vaikinai. Tačiau ne viskas buvo taip gražu ir patogu, daugelis nedebiutavusių ir debiutavusių dainininkų negalėjo pasimatyti su savo šeimomis, turėti telefonų ir buvo atvejis kai 22 vaikinai gyveno viename dideliame kambaryje, tačiau neturtingų šeimų arba gatvės vaikai buvo pripratę prie to, todėl niekas nesiskundė. 2003-aisiais per Kalėdas, Britney ir BoA showcase, debiutavo Dong Bang Shin Ki - 5 vaikinukų grupė, kurioje buvo surinkti patys talentingiausi kompanijos vaikinai. Grupė iš karto susilaukė didelės sėkmės ir pripažinimo, jų debiutinį singlą visi graibstė, o merginos alpo dėl gražių jaunų paauglių. Daugelis paprastų vaikinų žavėjosi repo ir šokio įgūdžiais. Po metų debiutavo ir pirmoji roko grupė The TRAX, kurią prodiusavo Japonijoje X-Japan narys Yoshiki. Grupė buvo gana populiari. 2005-aisiais debiutavo net dvi labai sėkmingos grupės. Nerealių vokalinių sugebėjimų turinčios 4 merginos - The Grace ir didžiausia korėjos vaikinų grupė Super Junior, kurią sudarė net 13 narių, o vėliau Taivane buvo prijungti dar 2. Nors pastaroji grupė be skandalų nepraėjo, tačiau greitai visi juos pamilo.
Tik 2007-aisais direktorius nusprendė, kad laikas 9 merginom debiutuoti, taip debiutavo SNSD - jaunos merginos parodė tikrą mergaitišką žavesį. 2008-aisiais debiutavo dar viena 5 vaikinukų grupė pavadinimu Shinee, o jų debiutinė daina nustelbė kitų kompanijų senbūvius. Ir štai 2009-aisiais debiutavo visiškai jaunų penkių merginų grupė f(x), kuri sukėlė dar naują bangą Korėjoje.
2012-aisiais pavasarį debiutavo nauja SM berniukų grupė EXO, kuri suskirstyta į EXO-K (grupė bus aktyvi Korėjoje) ir EXO-M (grupė aktyvi Kinijoje). Abu pogrupiai dainuos tas pačias dainas tik skirtingomis kalbomis. Abiejų pogrupių vaikinai SM'e treniravosi ilgą laiką ir yra labai talentingi.
SM turi pasirašiusi kontraktą su japonijos AVEX, todėl šios dvi kompanijos draugiškai bendradarbiauja. 2011-aisiais kartu su kitom dideliom kompanijom SM žada įkurti vieną didžiulę bendrą kompaniją, kuri padės korėjiečių bangą skleisti po visą pasaulį. Tai reiškia, kad kiekvienoje šalyje bus galimybė matyti korėjietiškas prekes ar laidas.
SM kompanija prodiusuoja ne tik atlikėjus, bet ir šokėjus ir aktorius. Joje yra puikių šokių grupių, kurios kaskart talkina atlikėjams. O aktoriai puikiai pasirodo dramose ir filmuose. SM netgi planuoja šių metų pabaigoje pristatyti savo Hana Kimi versiją. Taip pat nepaminėjau, kad SM Entertainment turi daugybe pastatų tokių kaip SM Academy, kur jaunieji debiutantai ir patyrę atlikėjai mokosi vokalo, šokių ar šiaip lanko papildomai pamokas, nes SM kontrakte yra sąlyga, kad visi turi baigti vidurinę bei mokytis universitete. Taip pat yra pastatas, kuriame atlikėjų gerbėjai gali apsidairyti ir sužinoti visą savo mylimo atlikėjo istoriją, padainuoti karaoke jų dainas, užeiti į šokių salę, ir netgi susitikti su savo mylimu atlikėju - tai tarsi gyvas muziejus. Reikai nepamiršti, kad SM turi ir milžinišką įrašų studiją bei šokių salę, kurios įrengtos pagal aukščiausios klasės kriterijus. Ką kalbėti apie nuosavą muzikos pramogų parką, parduotuvę, nuotraukų studiją, kurioje fotografuojasi visos SM žvaigždės. Taip pat 2008-aisiais Amerikoje, Los Andžele, buvo įkurta milžiniška įrašų studija, kuri pranoko net EMI ar HIM studijas.
Taip pat SM'as mėgsta kurti special grupes iš savo atlikėjų, o tai susilaukia didelio populiarumo. O ką jau kalbėti apie tai, jog kiekvienais metais visi SM atlikėjai susiburia į krūvą ir vyksta kartu koncertuoti su specialiais pasirodymais pasivadinę "SM TOWN". 2010 toks koncertas įvyko ir Amerikoje, o 2011 pirmą kartą korėjiečių atlikėjai surengė net du SM TOWN koncertus Paryžiuje, kurie buvo labai populiarūs. Šiuo metu kompanijos savininkas planuoja siurprizą užsieniečiams, kurie galėtų turėti tokias pat teises kaip ir korėjos gyventojai. Jis prasitarė, jog planuoja atidaryti online svetainę tik užsieniečiams, kurioje kiekvienas galėtų bendrauti su savo idealais (tokios svetainės prieinamos tik korėjiečiams) ir netgi pastatyti Korėjoje pastatą, kuriame užsieniečiai galėtų mokytis kalbos, kultūros ir gauti muzikos bei šokių pamokas nemokamai, kai tik jie atvyks į Korėją.
Šiuo metu Amerikos studijoje įrašinėja daug žymių atlikėjų tarp jų Ne-Yo,Rihanna,Diego Boneta,Eiza Gonzalez,Christian Chavez,BoA,Paulina Rubio,Beyonce,J.Lo,Pitbull.
SM - pati didžiausia ir ilgiausiai gyvuojanti kompanija, turinti garsiausias grupes ir atlikėjus savo sąraše, kurie turi didžiausius fanų klubus net visame pasaulyje.

Dabar gerai žinomi atlikėjai, kurie nepateisino SM lūkesčių ir buvo paprašyti palikti kompaniją:
Park So Yeon (dabar T-Ara narė)
Heo Chanmi (dabar Co-Ed School)
G-Dragon (dabar Big Bang narys)
Zico (dabar Block B narys)
Heo Youngsaeng (SS501 narys)
Lee Sungyeol (Infinite narys)


Ašaros kartu...

Nepaisant visų gražių žodžių apie SM kompaniją, vis tiek yra kažkur kabliukai, kurie verčia pasibjaurėti. Visų pirma tai "vergų kontraktas". Kiekviena debiutavusi grupė pasirašo 13 metų kontraktą, kuriame nurodyti punktai nelabai panašūs į žmogiškus. Taip pat jau nuo senų laikų SM'as atlikėjams moka maždaug po 2 centus nuo vieno parduoto disko, tai reiškia kad visi nariai turi pasidalinti viską. Nors SM'as sumoka už gyvenamą vietą, automobilius, maistą bendrabutyje, drabužius, tačiau vargu ar atlikėjai pragyventų iš savo atlyginimo. Taip pat jie nevisada gauna ir už įvairias fotosesijas pinigus ar koncertus. Ką kalbėti, kai 2008 metų SM TOWN pinigai tik dabar buvo išmokėti atlikėjams. Taip pat atlikėjai turi kęsti ir nežmoniškas dienotvarkes, kartais ir smurtą dėl blogai atliktų dalykų, atsikalbinėjimo ar skandalų. Dėl tokių priežasčių ir iširo HOT, 3 nariai išėję iš kompanijos ilgą laiką buvo atskirti nuo muzikos pasaulio ir laidų. S.E.S taip pat išsiskyrė dėl panašių dalykų. Shinhwai pavyko išsipirkti savo grupės vardą už didelę pinigų sumą, tačiau ir visi palikę kompaniją, apie metus negalėjo niekur rodytis. Ką kalbėti apie dabar vykstantį teismą tarp TVXQ narių, nors Super Junior narys Hangeng laimėjo tesimą ir pasiekė, kad likusiems jo grupės nariams būtų geriau, tačiau jam taip pat užkirsta daugybę kelių. Atlikėjai dažnai pasirodydavo su kaukėmis ant veido, slėpdami nubrozidnimus ir mėlynes, arba su akiniais nuo saulės, tačiau visiems būdavo vienodas paaiškinimas - paslydo ir susitrenkė. Fanai tuo jau seniai nebetiki. Taip pat miego trūkumas atlikėjus priveda prie sekinančių ligų, nualpimų, tačiau tai visiems nė motais. Vienas Super Junior narys buvo nuvežtas į ligoninę, o pastatyta lašalinė buvo prie prievarta jam suskubintai sulašinta (tai gali sukelti infarktą). Dauguma iš jų koncertuodavo sužeisti, su temperatūrą, ligoti. Sužeistos kojos būdavo operuojamos tik po ilgo laiko, kai tuo tarpu daugelis turėdavo kentėti skausmą. Kompanijoje iš valdžios nėra jokios žmogiškos pusės. Daugelis fanų sako, kad nusižengia įstatymams visa tai dėl žmogaus laisvių, tačiau teisėsauga nereaguoja. Viskas yra SM rankose, vis dėlto tai glaingiausia kompanija. O ką jau kalbėti apie grasinimus atlikėjų šeimoms. Visi tyli ir kenčia kartu.
Nepaisant šitų baisybių, daugelis narių yra patyrę sioaubingų operacijų, avarijų, kurios galėjo nusinežti jų gyvybes, tačiau visa tai SM atlikėjai iškentė kartu. Galbūt todėl matosi toks stiprus ryšys, kai jie dainuoja kartu ir kai šneka apie savo draugus. Šioje kompanijoje visi atlikėjai kaip didelė šeima, kuri rūpinasi savo šeimos nariais.

SM TOWN


SM TOWN paryžiuje


Paskutinį kartą redagavo MisChavez, Sk. 04 08, 2012 3:06 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Sk. 08 07, 2011 4:18 am

SM grupių ir atlikėjų video klipai. Pirma dalis.

H.O.T

Full of happinness


Candy


I-YAH


Git it up


Outside castle


Descent of warrior


Hope


A song for a lady


We are the future


Line Up
Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Pir. 08 08, 2011 9:05 am

Antra dalis

S.E.S


I'm your girl


Oh my love


Shy boy


Dreams come true


Just a feeling


I love you


Twilight zone


Show me your love


Lovin you


Yume wo kasenate
Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Št. 08 20, 2011 5:06 am

Trečia dalis

Shinhwa


Brand new


Perfect man


Eusha Eusha


Your wedding


Hero


Run


Throw my fist


Winter story


2gether 4ever


Wild Eyes


Only one


Hey! Come on


Yo!


Just be my love


Oh!


Wedding march


Angel


Deep Sorrow


I pray for you


T.O.P


Problem solver


Thousand days spirit


Snowy Night


How do I say


Prayer
Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas

Pranešimų skaičius : 5284
Age : 21
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Antr. 12 20, 2011 6:30 am

Man žiauriai pradėjo patikt Super Junior Širdis Ypač Jų daina Sorry Sorry Bučinys
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Antr. 01 03, 2012 12:02 am

Ketvirta dalis

Fly to the sky


My AngelLike a manCondition of my heartGoodbyeFly to the skyBloodForeverI love youRestrictionMissing youGravityGravityMaybe God knows

Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Sk. 04 08, 2012 3:13 am

Kadangi EXO pagaliau debiutavo, įmesiu jų video klipus

EXO-K
What is love (vokalistų sugebėjimai parodomi)


History (žymusis kelnių kišenių šokis)


MAMA (naujausia daina - debiutinė)EXO-M (tos pačios dainos tik kiti vaikinai ir kinų kalba)
What is love (vokalistų sugebėjimai parodomi)


History (žymusis kelnių kišenių šokis)


MAMA (naujausia daina - debiutinė)


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas

Pranešimų skaičius : 5284
Age : 21
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Pir. 04 09, 2012 12:42 am

O visai nebloga grupė :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Pir. 04 09, 2012 10:04 pm

joa man irgi patinka, MAMA gerai skamba, o What is love lb gražūs vokalai, tik neapsisprendžių EXO-K ar EXO-M man labiau patinka juokiasi Bet turbūt abiejų grupių viakinus shippinsiu :d


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas

Pranešimų skaičius : 5284
Age : 21
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Antr. 04 10, 2012 1:16 am

Jo tikrai labai gražus vokalai Myli
Atgal į viršų Go down
Credenda
Love suks
Credenda

Pranešimų skaičius : 3184
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Kv. 04 12, 2012 5:35 am

Kadangi Exo-K Jino neturi, tai kol atrasiu kas mane juose sudomintų visas mano dėmesys tenka Exo-M


Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Tr. 04 25, 2012 6:01 pm

Mano dabartinė EXO meilė tai Luhan ♥

SM family filmo "I AM" ostas jau išleistas!!! Laukiam laukiam filmo


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Antr. 05 01, 2012 8:08 pm

SNSD merginų pogrupis TTS (Tiffany, Taeyeon, Seohyun) išleido klipąAtgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Pir. 07 02, 2012 10:29 pm

f(x) naujas klipas:


Super Junior naujas klipas


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Št. 07 21, 2012 9:27 pm

Štai ir Kpop karalienė išleido naują klipą:


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez

Pranešimų skaičius : 8706
Age : 25
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   Št. 07 28, 2012 12:49 am

Na štai sulaukiau!!! BoA ir Yunho special stage! Woow du šokių karaliai susitiko ♥ Sorry, Yunjae shipperiai, bet kai pamatau Yunho ir BoA kartu, tegaliu galvoti apie tai: "NOW KISS!". Suprantu, kad jiedu yra šeima... Bet kodėl jie taip gražiai atrodo kartu? Aukštas ir smulkutė mergina... Awww. Iš visų geriausių Yunho draugių (Yeon Hee, Go Ah Ra, BoA) jis su BoA atrodo tiesiog tobulai. Duokit jiems dar kartu kokį pasirodymą padaryti! *lekia žiūrėt Win Win su BoA, Go Ah Ra ir Lee Yeon Hee bei special svečiu-draugu Yunho* Kaip aš myliu 3 mergų ir vieno berno kompaniją juokiasi


Atgal į viršų Go down
http://rbdlt.forumlt.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: SM Family   

Atgal į viršų Go down
 
SM Family
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Do Re Mi Fa :: Asian music-
Pereiti į: