Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwl
Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ 34osi1vRBD FC LTSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwl
Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ 34osi1vRBD FC LTSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwlSvajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Roberty.
El papa de los pollitos
Roberty.


Pranešimų skaičius : 4916
Age : 24
Miestas : Utena
Registration date : 2010-12-15

Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~   Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ EmptyPir. 02 27, 2012 7:47 am

Na va,nusprendžiau rašyti visiškai kitokio tipo istoriją,apie kitas grupes xD malonaus skaitymo Bučinys

~~Mano vardas Vaiva.Draugai trumpina Vay.Neseniai atvykau gyventi į savo svajonių šalį Pietų Korėją kartu su šeima.Norėjau patekti į SM Entertainment talentų agentūrą,tačiau atrankos nepraėjau.Mnao svajonė buvo patekti į SM ir kartu dirbti su SNSD,BoA ir TVXQ.Tačiau kai sužinojau,kad nepraėjau atrankos viskas žlugo..Ėjau keliu žemyn nuleidusi galvą ir vos laikydama ašaras.Staiga į kažką atsitrenkiau.
-Aish!Kerėpla žiūrėk kur eini!-užrėkė ant manęs kažkoks blondinas.
-Tu pats žiūrėk kur eini!Ir prašyčiau pagarbiau su manim!-aš taip pat užrėkiau.
-Visų pirma kas esi,kad drįsti ant manęs rėkt?-jau ramesniu tonu paklausė.
-Aš tai...Omo!! č..čia..Kwon JiYong?! -užrėkiau,bet supratau,kad per garsiai ir atsiprašiau visų.
-Tas pats.-šyptelėjo.
-Aš..tiesiog man šiandien prasta diena...atleisk.-atsiprašiau ir nuleidau galvą.
-Suprantama..tai iki,pasimatysim gal kada dar.-mirktelėjo man JiYong ir nuėjo.
-A..ok..-išlemenau.
Staiga prie manęs pribėgo mano draugė Jia.Ji man jau buvo kaip sesuo.
-Va kur tu!-suriko ir mane apkabino.
-Aha..čia aš.-pasakiau.
-Ką čia veiki?-pasiteiravo.
-Ai..atrankos nepraėjau,bet dabar dzin jau..tu nepatikėsi kas kątik čia nutiko..-ramiai kalbėjau.
-Dėėstyk.
-Atsitrenkiau į Kwon JiYong.
-Ką!!!??? Autografo bent paprašei??
-Ė rimtai..nesusiprotėjau net..kvaaaaaaišaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!-pradėjau žviegt.
-Tu tyliau biškį...tau čia ne Lietuva,kad rėkautum..-ramino mane Jia.-Eianm į kavinę kokią gal?Čia nemažai gerų žinau.
-Einam,vistiek nėra kas veikt..o mano tėvai nebijo manęs su tavim palikt juokiasi
Jia šyptelėjo,ir mes nuėjom.
Jau įėjom į kavinę...ir staiga pamačiau žmogų kurį dabar mažiausiai noriu matyti.
-Omg..-tarstelėjau Jiai.-einam iš čia..
Per vėlu..jis atsisuko,oaš maniau mirsiu iš gėdos..


Na va pirma dalis nelabai vykus,bet aj xDD
Atgal į viršų Go down
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas


Pranešimų skaičius : 5284
Age : 26
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~   Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ EmptyPir. 02 27, 2012 7:58 am

Visai miela istorija :)
Laukiu tesinuko apsikabinimas
Atgal į viršų Go down
Roberty.
El papa de los pollitos
Roberty.


Pranešimų skaičius : 4916
Age : 24
Miestas : Utena
Registration date : 2010-12-15

Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~   Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ EmptyPir. 02 27, 2012 8:02 am

Ačiū Bučinys man komentarai šioje istorijoje yra labai svarbūs,nes tai pirma mano kitokia istorija kur pagrindinė veikėja esu aš pati,įsipina kitos grupės ir t.t .(čia nebus istorija vien tik apie BigBang'us,bus ir TVXQ ir SNSD,bet šiek tiek vėliau :) ) ir be to čia pateikiu save tokią kokia iš tiesų esu realiame gyvenime :) dar kartą ačiū Bučinys man visų nuomonė yra labi svarbi Širdis apsikabinimas
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~   Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ EmptyPir. 02 27, 2012 8:18 am

vienintelis žodis į galvą kilo: LOOOOL
num žiūrėsim kaip toliau, nes kol kas taip nelabai kabina. per diag dialogų, per mažai įspūdžių. Come on aprašymų daugiau dėk. ne visi žino kas yra Jiyong juokiasi
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Roberty.
El papa de los pollitos
Roberty.


Pranešimų skaičius : 4916
Age : 24
Miestas : Utena
Registration date : 2010-12-15

Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~   Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ EmptyPir. 02 27, 2012 8:32 am

Okey ;) kitą tokį rimtesnį įmesiu juokiasi ačiū už patarimą apsikabinimas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~   Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Svajonių gyvenimas~~[Part 1 ]~~~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje :: Roberty fanfics-
Pereiti į: