Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Noveletės F9jbwlNoveletės F9jbwlNoveletės F9jbwl
Noveletės 34osi1vRBD FC LTNoveletės 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Noveletės F9jbwlNoveletės F9jbwlNoveletės F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Noveletės F9jbwlNoveletės F9jbwlNoveletės F9jbwl
Noveletės 34osi1vRBD FC LTNoveletės 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Noveletės F9jbwlNoveletės F9jbwlNoveletės F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Noveletės

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Noveletės   Noveletės EmptyKv. 05 17, 2012 8:18 am

Kadangiu rašau tokius labai labai trumpus pasakojimus, o dažniausiai pagal dainas. Tai čia sudėsiu savo pasakojimus. Dauguma jų yra be ryšio, per daug metaforiškos, bet tikiuosi, kad sugebėsit įžvelgti, ką noriu tuo pasakyti.



Skraidantis drugys (나는 나비)


Tamsoje žiūriu į šį kraupų kelią, kuris veda tik į nežinią... greičiau į bedugnę. Jaučiuosi tarsi lerva, kuri yra visiškai viena. Sėdžiu kambaryje ir laukiu, kol kažkas pasikeis. Stengiuosi iš visų jėgų, meldžiuosi, kad į mano gyvenimą ateitų kažkas naujo, kad tapčiau kitoks. Kiekvieną dieną, kaip koks žudikas, gydausi savo žaizdas, bėgdamas nuo visų, stengiuosi išgyventi šiame žiauriame pasaulyje. Bet vis tiek guliu lovoje, susisukęs į patalus, kaip kokia lėliukė, kuri miega šiame pasaulyje visiškai viena. Tikinu save, kad aš tik ilsiuosi, aš nepasiduodu, tačiau aš tik laukiu... laukiu, kad mano gilios žaizdos išgytų ir ant kūno liktų tik randai. Bet aš vis dar galiu svajoti. Svajoju apie baltą žiemą, kuri nudažo naktį visiškai baltai, padengia žemę šaltais patalais. Aš dar nenoriu mirti, nenoriu ilsėtis toje šaltoje žemėje. Aš vis dar svajoju, neprarandu vilties. Neketinu paleisti savo svajų, kad ir kaip sunku bebūtų. Aš žinau, kad po žiemos visada ateina žaliasis pavasaris, kuris visą pasaulį nudažo žaliai, lauke pasirodo šildanti saulutė, kuri šildo mano širdį. Aš po truputį tirpstu. Žinau, kad dabar pats metas, kai aš, Kim Jaejoong, galiu išsivynioti iš savo patalų ir skristi aukštai aukštai. Išskleidžiu savo sukaustytus sparnus ir skrendu kuo toliau nuo šio beviltiško pasaulio. Mane neša laukinis vėjas kažkur labai toli, kur galėsiu vėl pasijausti savimi. Aš galiu dainuoti! Aš ir vėl dainuoju. Dainuoju savo dainą iš visos širdies. Ir ją dainuoju tik dangui, kuris klausosi manęs ir nesmerkia. Jaučiuosi kaip skraidantis drugys, kuriam lemta laisvai gyventi tik vieną dieną. Bet man nepakanka vienos dienos. Esu egoistas, noriu daugiau. Nejučiomis pradedu maldauti Dievo, kad šis mane išgelbėtų. Aš dar noriu gyventi. Aš noriu svajoti. Trokštu skristi per gėlių lauką ir ten surasti meilę. Noriu pabėgti kuo toliau nuo triukšmo ir klastingų voro pinklių. Kodėl negaliu amžinai būti laisvu drugiu? Kodėl negaliu mėgautis žydru dangumi, kuriam patinka mano dainos? Kodėl šis pasaulis toks neteisingas, o žmonės, kaip vorai, rezga pinkles ir žlugdo viską?
Stovėdamas prie lango vis mąstau apie drugelius. Pavydžiu jiems. Aš nebenoriu būti žmogumi, iš manęs nieko nebeliko, kas primintų, jog manyje vis dar gyvena žmogus. Bet aš svajoju... galiu tik beviltiškai trokšti ir dainuoti... bet ar manęs dar kas klausys?
Och, kaip aš noriu būti padangėse skraidančiu drugiu.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyPen. 05 18, 2012 7:16 am

Koks ironijos, bet kartu ir džiugesio pilnas pasakojimas... :)
Nemoku išreikšt, ką noriu pasakyti, tačiau labai gražu :) Patiko Myli
Atgal į viršų Go down
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas


Pranešimų skaičius : 5284
Age : 26
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyPen. 05 18, 2012 7:19 am

Patiko Širdis
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyPen. 05 18, 2012 7:25 am

Labai didelis dėkis. Norėjau pamėginti kažką naujo. Kitokio, tai nežinojau kokios reakcijos bus.
Aš labiau stengsiuos šias trumpas istorijas skirti ne tiek kiek apie žymius žmones, bet kiek kad kiekvienas kartasi apgalvotų kaip jaučiasi.
Štai antroji noveletė. Tikiuosi, kad patiks.



Tai tik mano pasaulis (그것만이 내 세상)

-Tu nieko nežinai. Gyveni savo svajonių šalyje, todėl nieko neišmanai apie tikrą pasaulį. Tu apie jį žinai labai labai mažai. Tavo akyse visada matosi susirūpinimas ir kalta šypsena. Ar tu išvis gyveni? - jis išėjo užtrenkęs duris, palikdamas mane visiškai vieną. Ir vėl.
Tu vis man kartoji, kad aš labai mažai žinau apie pasaulį, kad mano akys slepia liūdesį, o šypsena prašo atleidimo. Žinai, manau, kad tu teisus – aš nieko nežinau apie šį pasaulį. Galbūt taip gyvenu jau seniai, tačiau dėl to nesigailiu visiškai. Visos svajonės, kurios mane privertė šypsotis ar verkti... nesvarbu, kad tai tik mano svajonės ir įsivaizduojamas pasaulis, bet aš dėl to nesigailiu. Juk šis pasaulis priklauso tik man. Tik aš galiu spręsti, kaip išsivaduoti iš beprasmiškų svajų, kaip man pasiekti savo tikslo. Aš jaučiuosi tikresnis, kai turiu savo pasaulį. Ir vieną dieną tau pasakysiu, kad ašaros buvo pralietos ne veltui ir kad toji atleidimo prašanti šypsena yra tikresnė už bet kurias „nuoširdžias“ šypsenas. Vieną dieną aš tau pasakysiu, kad ir tu mažai žinai apie pasaulį... mažai žinai apie mano pasaulį, kuriame tu gyveni, tik dažnai nori išeiti ir palikti mane vieną. Galbūt aš čia esu visiškai vienas, bet dėl to nesigailiu. Ir niekada nesigailėsiu. Ir mano svajos... Aš jaučiu, kad svajonės ranka pasiekiamos, nes žinau, ko noriu. Man nesvarbu, kad eisiu vienas šiuo keliu, tačiau aš žinau, kad tai teisingas pasirinkimas, dėl kurio nė karto nesusimąsčiau. Nė nebandyk manęs perkalbinėti, aš nesuksiu į kitą pusę. Nebandyk įbauginti manęs, kad tavęs neteksiu ten pasukęs. Aš būsiu drąsus, nes pagaliau turiu rūpintis savimi, o ne kitais. Nesvarbu, kiek dar ašarų reikės išlieti ir kiek kaltų šypsenų teks išspausti veide. Dėl nieko neabejoju, nes tai tik mano pasaulis. Aš jo valdovas, kurio negali ten teisti niekas.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas


Pranešimų skaičius : 5284
Age : 26
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyPen. 05 18, 2012 7:55 pm

Patiko!!!!Labai Širdis
Laukiu tesinuko Myli
Atgal į viršų Go down
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyPen. 05 18, 2012 11:01 pm

Labai įtraukiančios noveletės... Nemoku apsakyt, kaip jos mane verčia jaustis.. Lyg aš pati tą
rašyčiau.. Lyg pati ten būčiau atsidūrusi. Labai tikroviškai ir jausmingai rašai. Įdomiai, nebanaliai ir
paprastai. Tavo kūryba įkvepia, o tai manau, ir yra geriausia :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 05 19, 2012 12:28 am

Dėkis už gerus atsiliepimus.
Anny!, labai ačiū už tokį komentarą. Iš tiesų labai labai džiaugiuosi, kad visa tai tave verčia jaustis kitaip. Tikslas pasiektas tokiu atveju~~~ Labai tau dėkinga. Tikiuosi, kad ir toliau skaitysi.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 05 19, 2012 3:59 am

Tai būtinai :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 05 19, 2012 6:48 am

Štai trečioji mano noveletė. Ji šiek tiek kitokia nei anos ir kartu panašu. Nagrinėja, tas pačias temas, tikiuosi, kad nenusibos.


Pirmoji poema (서시)

Buvo tylus vasaros vakaras. Sėdėjau vienas ant kalvos ir žvelgiau į miesto žiburius ir galvojau, kodėl žmonės nepastebi paprastų dalykų. Norėjau pasukti galvą į šoną ir paklausti tavęs, kodėl žmonės tokie savanaudžiai ir nuolatos pikti. Iš tiesų turėjau labai daug klausymų, į kuriuos tu turėjai man atsakyti. Tik tu vienas viską žinojai. Bet tavęs jau nebėra... Dar prieš patekant saulei norėjau pabėgti nuo vaizdo, į kurį nuolatos žiūrėdavome kartu. Čia mudu apibrėžėme savo mažyti pasaulį, kuriame galėjome būti atviresni. Čia tu man pasakei, kad turi trumpam išvykti. Tuomet liūdnomis akimis aš linktelėjau. Nenorėjau tavęs paleisti, nes be tavęs esu kitoks. Bijau savęs. Tik tu mane supranti, mano ypatingasis drauge.
Žinoma, kartais mudviejų nuomonės nesutikdavo ir pykdavomės, tačiau kitą dieną tu pakviesdavai mane susitikti ir nusišypsodavai, pasakydavai, kad aš jaunas kvailas bernas, o tada stipriai apkabindavai. Mano ypatingasis drauge, šalia tavęs aš visada jaučiausi saugiai. Tu buvai tas, kuriuo galėjau pasitikėti ir paprašyti pagalbos. Tu tapai manimi, o aš tapau tavimi. Mudu kūrėme prisiminimus, kurie liko čia, širdyje. Žinau, kad tavęs nepamiršiu, nors tu niekada nebegrįši iš savo kelionės. Mylimas drauge, žinok, kad aš būsiu stiprus, eisiu tik savo keliu ir tapsiu tuo mažu žemišku žiburėliu, kuris visada į tave žiūrės... kiekvieną vakarą nuo šios kalvos žibės tau ir tiktai tau.
Galvoju, ar tu mane matai? Ar didžiuojiesi manimi? Mano mylimas drauge, kodėl išvykai per anksti? Svarstau, kodėl tuomet nebuvau šalia tavęs, kodėl man nepasakojai savo rūpesčių, o klausydavai tik mano. O gal aš dėl to kaltas? Aš toks nevykęs padaras, kurį tu mylėjai ir drąsindavai. Kodėl tu išėjai... dabar aš visiškai vienas su savo skausmu ir mintimis.
Ei! Ar girdi mano poemą tau?
Ar girdi? Ar matai mane?
Mano ypatingasis drauge, ar tau ten geriau? Gal tu lauki manęs... Kartais jaučiu, jog greitai būsiu šalia tavęs, nors vaidinu nepalaužiamą, bet... Drauge, aš dažnai nebejaučiu nieko, nebenoriu nieko ir žmonės manęs ima nekęsti. Gal aš ligonis? Aš tik egzistuoju, ar kas pastebėtų, kad manęs jau nebėra? Ar kam nors aš dar reikalingas? Drauge, kaip aš tikiuosi, kad sugebėsiu išpildyti savo pažadus tau. Tu tik tikėk manimi, kad ir kur bebūtum. Man reikia, kad manimi kažkas tikėtų... Aš tau pažadu dar kartą, jog tapsiu stipriu žmogumi ir šviesiu tau iš šios šaltos žemės...
Danguje ryškiau sužibo žvaigždė... Mano ypatingasis drauge, ar tai tu? Tiesiu ranką, bet negaliu tavęs paliesti. Mudu skiria per didelis atstumas, bet vieną dieną mes ir vėl susitiksime. Tu tapsi manimi, aš tapsiu tavimi ir mudu kursime naujus prisiminimus.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 05 19, 2012 7:55 am

Matosi, kad puikiai žinai, kaip retoriniai kreipiniai paveikia skaitytojo mintis :) Man labai patinka,
jau vien tie kreipiniai ir gražios mintys. Tačiau kūrinyje jaučiamas liūdesys bei sielvartas. Yra prasmingų
žodžių, kurie mane labai veikia :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 05 19, 2012 9:51 am

Taip, čia ir yra didžiausia prasmė - kreipinys.
Tiesiog tai yra dviejų draugų tarsi istorija. Manau, suprantama, kas nutiko vienam draugui ir kur toji "kelionė" yra. Mėgstu labai aš tokius kreipinius ir klausymus, nes į klausymus gali skaitytojai patys ieškoti atsakymų savyje. Labai tikiuosi, kad viskas, kas čia pasakyta įeis į širdį~
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptySk. 05 20, 2012 3:52 am

Taip viską ir supratau. :) Lauksiu dar. Myli
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyPir. 05 21, 2012 8:34 am

Na, va nauja novelė, kuri man nelabai patinka. nesigavo.


Mama (어머니 )

Prisiglaudžiu prie šiltos mamos krūtinės. Girdžiu, kaip plaka jos širdis. Mama man švelniai braukia per plaukus tarsi ramindama, sakydama, kad aš vis dar mažas vaikas. Esu dėkingas, kad mano mama visada šalia manęs. Atsidūstu.
-Buvo nelengva diena, - švelniai taria ji.
Aš linkteliu galvą ir dar stipriau prisiglaudžiu prie jos. Man gera jausti jos šilumą. Po ilgos sunkios dienos man gera šalia jos priglusti. Ji supranta visus mano rūpesčius ir neklausinėja. Dar kartą atsidūstu. Pakeliu galvą ir žvilgtelėju į raukšlėtą mamos veidą. Toks raukšlės rodo jos patirtus rūpesčius. Galvoju, ar daug raukšlių atsirado jos veide dėl mano kaltės. Atsiprašau, kad esu blogas sūnus.
Jaučiu, kad aš bėgu kažkur lyg būčiau kažką pametęs. Nėra kito pasirinkimo, tik viską laikyti savyje. Nors užmerkiu akis nuo visų baisybių, tačiau tai nepadeda. Aš negaliu nematyto ir apie tai negalvoti. Ieškau atsakymo visur, bet jo niekaip nerandu. Mama, ar gali man pasakyti, kodėl žmonės pasikeitė? Ar kada nors buvo geresni laikai? Dabar žmonės pamiršo, ką reiškia mylėti, ir jų širdyse nebėra žodžio „rūpestis“. Jie gyvena tik sau, nusukę nugaras į kitus. Tos kaukės, dengiančios kiekvieną žmogų, slepia pavydo pripildytas akis, kuriose tie pykčio, kad galėtų nužudyti. Jų troškulys nepasotinamas, todėl visi yra nepatenkinti ir susiraukę. Kada jų gobšumas prisipildys?
Kodėl žmonės nebežiūri vienas kitam į akis? Kodėl nebėra pašnekesių? Kodėl niekas nebemyli taip, kaip mylėjo anksčiau? Tačiau visi verkia dėl skaudžios realybes. Mama, prašau, pasakyk, kad mes dar galim viską pakeisti, jei stipriai norėsim.
Kartais žmonės savanoriškai įkalina save kalėjime. Tokį kalėjimą vadiname protinguoju kalėjimu, kur mūsų asmenybės pagrįstos tik techniniais duomenimis. Ten nėra tikro gyvenimo, emocijų ir šilumos, viskas tėra kalbos šiukšlynas. Taip žmonės tampa vis vienišesni. Jie mano, kad bėga nuo skausmo, tačiau iš tiesų žmonės būna tikrais žmonėmis, kai patiria skausmą, kai juose pasilieka daug randų.
Visi gyvename panašiai: šnekamės, laikomės už rankų, juokiamės, kenčiame ir verkiame kartu. Kiekvienas žmogus yra sujungtas su kitu žmogumi, bet kodėl atsiranda tokių, kurie nenori būti sujungti su kitais žmonėmis ir jiems viskas blogai.
Žmonės miršta, žudo, mušasi, šaukia – tai karas. Mama, ar galėtum tu mums padėti savo švelnumu? Mama, ar galėtum padėti mums suprasti, ką mes darom? Visa tai nėra žaidimas. Mama, ar galėtum padėti sutvarkyti šį pasaulį savo šiluma? Ar galėtum visiems duoti tokią meilę, kurią man dalini kasdien?
Jei tik visi galėtų būti dėkingi už dieną, kai esame gyvi. Jei tik galėtų žmonės sutarti užuot daužę širdis į šipulius. Jei tik galėtų visi šypsotis kartu.
Mama, kai esu šalia tavęs, galvoju, kad esu laimingiausias žmogus šiame pasaulyje, bet kodėl kartais tampu toks beširdis asilas, kaip dauguma garbėtroškų žmonių? Mama, be tavęs aš dar tik vienas beširdis padaras šioje Žemėje. Ačiū, kad tave turiu ir padedi man jaustis žmogumi.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyAntr. 05 22, 2012 1:50 am

Be galo jausminga noveletė, tikrai pavyko :)
Pastebėjimas, kad visada novelečių pagrindiniai veikėjai būna vyriškosios giminės. Man tai patinka :)
Pasirinkta tema labai jaudina ir verčia mane jaustis geresne, nes juk žodis ''mama'' daug ką pasako.
Labai gražiai rašai. Nebeturiu žodžių. Tik laukiu dar. :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyAntr. 05 22, 2012 4:27 am

Nesitikėjau, kad ši patiks, todėl malonu girdėti, kad patiko tokia tema parašyta noveletė.
Dėl vyriškos lyties, man visada atrodo, kad vyrams sunkiau išsakyti savo jausmus, jų viduje gyvena kitoks pasaulio supratimas. Ir šiaip kadangi tai fanfiction, tai čia kalba taip pat žinomas žmogus. Bet man be vardų patinka rašyt, nėra tokio individualumo, ir taip gali mąstyti bet kas. :)
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyAntr. 05 22, 2012 6:50 am

Teisingai, manau, toks bendras, arba kaip viešas išdėstymas labai tinka :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 06 02, 2012 8:30 am

Po ilgo laiko dar viena noveletė. tik tokia paprasta. Tiesiog norėjau šia tma parašyti, bet gal nelabai gavos taip kaip norėjau.

Viltis (빛)


-Aš niekada nesupratau, kokie brangūs žmonės jūs man esate, nes kiekvieną dieną buvote šalia. Jūs buvote visada šalia manęs ir nesitraukėte. Bet aš pavargau nuo visko ir visų, jaučiuosi visiškai vienas ir niekam nereikalingas. Aš pamiršau apie jus... pamiršau, kad tai jūs suteikėte man stiprybės. - jis nuleido galvą.
Aš vienintelis pajudėjau iš vietos. Norėjau apkabinti savo draugą ir pasakyti, kad mūsų meilė jam niekur nedingo, tačiau nedrįsau. Kiti trys draugai į jį žiūrėjo su neapykanta, tačiau nė vienas nesiruošė nieko sakyti. Viduje pradėjau ant jų pykti. Nesupratau, kodėl jie taip elgiasi ir ignoruoja nuoširdų atsiprašymą. Ar jie nemato, kad mūsų draugui reikia pagalbos? Ir aš vis dėlto nieko nedariau. Leidau jam nueiti. Bjauri mintis šmėstelėjo galvoje „Aš tapau bandos nariu“. Nesuvokiau, kodėl negalėjau nieko pasakyti. Aš juk vyriausias. Ir jaučiau, kad būtent jis iš manęs laukė didžiausio palaikymo. Staigiai pakilau nuo kėdės. Nenorėjau, kad mano draugas jaustųsi niekam nebereikalingas vien dėl to, kad jis pavargo nuo gyvenimo ir amžino kovojimo.
Pravėriau mūsų kambario duris. Jis sėdėjo ant savo lovos. Negalėjau suvokti, ką jis galvoja. Atsisėdau šalia jo ir nejaukiai atsikrenkščiau. Jis bandė išspausti šypseną.
-Nuo dabar, - pradėjau aš, - jei ir jausies pavargęs ir išsekęs, niekada nenuleisk rankų, atsitiesk ir galvok apie artėjantį tau priklausantį rytojų. Nesvarbu, kad tau nepasisekė viską atlikti tobulai ar išgyveni skausmingą meilę, žinok, kad niekas negali tavęs sudaužyti į šipulius ir nuleisti po žeme. Juk žinai, kad nesi vienas šiame pasaulyje, todėl nesėdėk vienas ir neliūdėk visą laiką. Aš tau padėsiu vėl sugrįžti į savo kelią, tik duok man savo ranką. Prižadu, kad jos nepaleisiu. Duok man savo ranką. Mudu kartu žiūrėsi į dangų, tik ten pasaulis dar nepaprastai gražus ir tyras. Viską ištversime kartu.
-Bet viskas tamsu... - jis pravėrė savo burną.
-Žinau, kad pasaulis apsuptas tamsos ir visi yra įtraukiami į ją. Bet nesvarbu, kad toji tamsa užstoja mums tikėjimą ir meilę, tačiau kiekvieno viduje dar rusena drąsos ugnelė, kuri gali suteikia drąsos pradėti viską iš naujo. Turime žinoti, kad mes galime atsitiesti po sunkių sukrėtimų. Nusivalyk savo ašaras ir leisk man tave vesti į šviesią viltį, kuri tavo veide vėl nupaišys nuoširdžią šypseną.
-Nekenčiu šio pasaulio. Kiekviename žingsnyje matau neapykantą žmonių akyse ir begalinį skausmą. Ta neapykanta skaudina visus aplinkui. Žmonės vienas kitą skaudina... aš irgi toks. Pabaisa. - jo balsas drebėjo.
-Todėl ir sakau, kad neatsiribok nuo visų. Pasidalink savo mintimis su draugais ir dalinkis meile. Kai žmonės nebijo vienas kitam parodyti meilės, nors ir labai mažai, kiekvieno viduje užauga pasitikėjimas artimais žmonėmis. Nėra prasmės pykti ant kiekvieno, kad jis tavęs nesupranta. Nera prasmės meluoti, kad viskas gerai, nors taip nėra. Kam daryti beprasmiškus dalykus, kai galima tikėti. Turi susigrąžinti viltį, kuri tau leistų pamatyti gražesnį pasaulį. Apsidairyk. Pažiūrėk į mus, tavo draugus, kurie visada šalia tavęs. Aš noriu tapti tavo viltimi, kuri padėtų tau atsistoti ir drąsiai žengti pirmyn šviesos link. Atmerk savo akis. Žiūrėk, kas yra priešais tave. Duok man savo ranką ir tau pavyks. Baimė neegzistuoja, liūdesio taip pat nebėra – ištiesk man savo ranką, - ištiesiau savo ranką priešais draugą.
Jis dvejodamas paėmė mane už rankos. Aš stipriai suspaudžiau jo ranką tarsi drąsindamas. Jis man nuoširdžiai nusišypsojo. Buvau laimingas, kad jis pasitikėjo manimi. Aš jam išsišiepiau savo burunduko šypsena.
Staiga kambario durys atsidarė. Pro jas įvirto mūsų trys draugai, kurie svetainėje sėdėjo kaip statulos. Jie puolė mūsų link ir užgriuvo. Vienas iš jų suriko:
-Susikibkime rankomis! Eikime visi kartu pavojingu keliu vilties link. Kai būsime visi kartu, mums nieko blogo nenutiks. Mes – stipriausia komanda, nes esame draugai.


Paskutinį kartą redagavo MisChavez, Št. 06 02, 2012 10:02 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 06 02, 2012 9:17 am

Wow... Iš tavo kūrinių tikrai matosi, kad esi optimistė, iš gyvenimo stengiesi imti viską, nepasiduoti ir
padėti kitiems. :) Noveletės tema ''draugystė'' man labai patiko, pagrinde ja ir rašai. Šaunuolė, matosi,
kokie brangūs tau yra tavo draugai ir, kad jie tau padeda. Sėkmės kuriant toliau ir, žinoma, lauksiu dar :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyŠt. 06 02, 2012 10:05 am

Na, nesu optimistė aš labai didelė. Tiesiog labiau remiuosi žmonėmis apie kuriuos rašau, klausydama tam tikros dainos. Čia greičiau tie žmonės, kuriuos aprašinėjau yra didžiausi optimistai ir branginantis draugus, kad ir kas bebūtų :) Džiaugiuosi, kad ir šia tema patiko~ Turėdama laisvo laiko vėl kažką parašysiu, kadangi istorijai ruošiuosi, tai neberašinėju.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptySk. 06 03, 2012 4:29 am

Kad ir kaip ten bebūtų, optimizmas visada geriau negu pesimizmas :) Sėkmės ruošiantis egzaminams
ir laukiu naujos noveletės Myli
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyPir. 06 04, 2012 9:50 am

Štai dar viena tokia trumputė šiandienos vakare sukurpta, kai pabodo istorija. Kadangi daina, kuri mane įkvėpė buvo tokia... keista, tai istorija gavosi dar keistesnė. Paliksiu ją interpretuoti savai. Nors įdomu, kaip čia galima interpretuoti.

Malda (기도)


Išgelbėk mane nuo skausmo...
Kažkas man sakė, kad turėčiau melstis, kad mano svajonės kada nors tikrai isipildys, nesvarbu apie ką aš besvajočiau. Pasakyk man viską. Pažiūrėk į mane ir pasakyk, kad sustočiau. Aplink save girdžiu tik aršius ir žiaurius atodūsius. Negirdžiu nė vieno palengvėjimo atodūsio. Aš meldžiuosiu ir kviečiu tave, kad galėtum mane iš čia išvesti.
Nebijok, atsistok šalia manęs. Man tu reikalingas. Pamažu, pamažu, tik nebijok manęs. Neverk dėl manęs. Aš atsiprašau, kad gąsdinu tave. Pamažu prarandu vis daugiau ir daugiau. Prašau, apkabink mane...
Jei pažadinsi mane, aš sustosiu. Jei gali atsukti laiką atgal, tai mane sustabdys. Prašau, parodyk man savo šypseną. Reikia liūdesį nuvyti tolyn, skausmą paslėpti, tik nesakyk man, kad manęs bijai. Netark man sudie...
Aš gyvenu, bet jaučiuosi, kad jau seniai guliu po žeme. Tu – tik vienas man likai. Išgelbėk mane. Pažiūrėk į mane ir nuoširdžiai man viską pasakyk. Liepk pasilikti šalia tavęs.
Mano ašaros yra tarsi lietus, kuris plauna mano veidą. Prieš save matau jo sustingusį kūną, gulintį ant žemės... Nuo šio reginio aš drebu ir verkiu.
Prisiminimai stipresni už realybę. Prašau, nebijok manęs.
Tavo daina mane gelbsti, bet kodėl tu neateini artyn? Aš nuoširdžiai meldžiuosi, kai klausau tavo dainos. Bet kodėl mano ašaros vis dar rieda skruostu?
Ateik arčiau. Apkabink mane ir stipriai laikyk. Leisk pasijausti taip lyg skrisčiau kartu su tavimi, kur nėra baisių prisiminimų ir skausmo. Kodėl tu manęs nelaikai? Kur tu dingai? Grįžk... Aš stengiuosi išgyventi dar vieną dieną, kad ir kaip skaudėtų. Aš stengsiuosi, todėl sugrįžk.
Sugrįžk.
Išgelbėk mane nuo skausmo...
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyAntr. 06 05, 2012 12:47 am

Labai liūdna... tačiau ir čia įžvelgiau draugystės motyvų. Ar čia ne apie draugystę? :)
Labai patinka man tavo noveletės, todėl lauksiu dar :)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyAntr. 06 05, 2012 8:41 am

Taip, čia yra draugystės motyvų, nors kartu galima galvoti, kad ir meilė lyg. Priklauso nuo to, ką nori matyti~
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 30
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyTr. 06 06, 2012 10:24 am

Kelyje (도로)


Prieš kelis metus ėjome šiuo keliu kartu. Žiūrėjome į geltoną rapsų lauką, žavėjomės žaliuojančiais medžiais ir galvojome, kad čia yra mūsų Rojaus kampelis. Tu ėjai keliais žingsniais priekyje, aš sekiau iš paskos, kartais paspirdamas akmenuką, kuris atsitrenkdavo tau į kulną. Tyliai tau dainavau apie ilgą žmogaus kelią. Tu atsisukęs nusišypsodavai man. Tačiau, kai tik priėjome kryžkelę, tu man tarei, jog dabar mūsų keliai išsiskiria. Tu liepei man sukti į dešinę ir eiti tolyn, neatsisukti, nes aš turiu išmokti gyventi vienas. Patikinai, kad mudu dar susitiksime... Aš buvau priverstas nusisukti nuo tavęs.
Dabar vėl einu tuo pačiu keliu. Atrodo, kad niekas nepasikeitė per tuos metus, tačiau aš einu visiškai vienas. Vėl sau švilpauju dainą, kurią tau dainuodavau. Mano atmintyje tu esi ryškiausias vaizdinys. Bet kur tu esi? Ar prisimeni mane? Ar girdi mane? Ar gyveni gerai? Kaip ir žadėjai, aš ketinu sutikti tave šio kelio pabaigoje... Kartais dienos būna tokios ilgos, kai esi visiškai vienas, tačiau būna, kad laikas lekia per daug greitai. Kol buvau be tavęs, aš supratau, kad mano žingsniai turi būti tvirti, mano kojos negali drebėti ir negaliu dvejoti. Aš noriu patirti daug dalykų. Noriu išgirsti garsus, kurių anksčiau negirdėjau, noriu pamatyti veidus, kurių nepažinojau. Galiausiai noriu patirti meilę, kurios taip ilgai ieškau. Noriu viską surasti šiame kelyje.
Tu mane daug ko išmokei, leidai atmerkti akis ir pamatyti gamtos grožį. Dangus man tapo įkvėpimu. Tu sakei, kad iš dangaus ateina meilė gamtai, troškimai, prisiminimai. Eidamas šiuo keliu pakeliu galvą į dangų ir jame matau tavo atvaizdą, kuris permatomas man šypsosi. Jaučiuosi taip tarsi tu eini priekyje, šauki mano vardą. Tavasis balsas man šaukia „Labas, labas, labas“. Ilgesys mane užpildo, laukimas mane degina. Meldžiuos, kad dar kartą sušauktum man... noriu išgirsti tavo tariamą žodį „Labas, labas, labas, labas“.
Ar žinai, kad visus tuos metus nebuvo nė dienos, kad apie tave nepagalvočiau? Man reikia, kad tu būtum mano stiprybė, kai jaučiuosi išsekęs. Aš noriu, kad tu mane paguostum. Tada žinočiau, kad netgi jei ir susimaučiau, aš vis dar turėčiau antrą šansą. Noriu tau padėkoti už viską, netgi už išsiskyrimą. Nekaltinu tavęs, kad liepei man vienam žengti šiuo keliu. Bet gal jau pakaks? Aš pasimokiau, todėl gali grįžti pas mane. Noriu vėl žengti kartu su tavimi šiuo dulkinu keliu.
Bet tu nesirodai... Būna akimirkų, kai noriu atsiklaupti ant kelių ir sugrąžinti laiką atgal. Bet žinau, kad gyvenimo kelias turi savo prasmę ir man negalima pasiduoti.
Ar galim eiti kartu šiuo keliu ir vėl? Aš nesuprantu, kodėl tavo gyvenimo kelias turi sukti į kitą pusę. Juk tu visada svajojai apie tą patį kaip ir aš. Mudu buvome susiję. Noriu ir vėl stovėti šiame kelyje kartu su tavimi. Mano širdis prisimena tave. Net užmerkus akis, aš matau tavo besišypsantį veidą ir nuovargio pilnas akis.
Aš tikiu, kad tu esi toji šviesa, dėl kurios aš galiu matyti. Aš girdžiu, kaip tu mane šauki, bet kodėl tavęs nematau? Aš tau galiu pažadėti, ko tu tik panorėsi, tik neversk man vėl ieškoti savo gyvenimo kelio vienam. Aš būsiu laimingas, tik būk šalia manęs. Leisk man išgirsti tavo kartojamą žodį „Labas, labas, labas“.
Aš turiu raktą nuo savo širdies. Jei tu pasirodysi šalia manęs, išlaisvinsiu savo širdį nuo kančios ir vienatvės. Buvo akimirkų, kai tu išgelbėjai mane iš nevilties, išmokei vėl patikėti žmonėmis. Todėl nebesislėpk, nes man reikia tik tavęs.
Štai ir tu. Aš matau tave savo akimis. Tu ne miražas. Stovi šalia savo pasirinkto kelio. Aš tave radau. Po tiek laiko, aš tave suradau šiame kelyje. Dabar žinau, kad nebebūsiu visiškai vienas šiame pasaulyje. Į mano pasaulį tu vėl grįžai, o šis kelias vėl priklauso tik mums abiems.
Mano kojos nešte neša mane prie tavęs. Aš vėl matau tavo veidą, galiu tave paliesti, jei noriu. Tu esi arti manęs ir vėl. Taip arti, kad girdžiu, kaip tyliai man tari:
-Labas.

Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Anny!
Pepsi Algo Celestial
Anny!


Pranešimų skaičius : 15421
Age : 30
Miestas : Kaunas.
Registration date : 2009-10-10

Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės EmptyTr. 06 06, 2012 11:45 pm

Wow... nuostabiai rašai. Labai įtraukiančiai, priverčia susimąstyti apie draugus ir jų vertę. :)
Ačiū už tokias noveletes apsikabinimas jos tikrai geros :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Noveletės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noveletės   Noveletės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Noveletės
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje :: MisChavez fanfics-
Pereiti į: