Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwl
HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 34osi1vRBD FC LTHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwl
HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 34osi1vRBD FC LTHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwlHNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptySk. 11 02, 2008 11:24 pm

First topic message reminder :

Tai muzikinsi teatras,kuris prasidėjo 2006 metų pabaigoje ir vis dar tęsiasi.Šis miuziklas aplankė visą P.Ameriką,Ameriką ir Ispaniją pasiekė.Miuziklo istorija prasidėjo Meksikoje,garsus režisierius Nacho Kano sumanė sukurti miuziklą su senos grupės Mekano dainomis.
Miuziklo istorija paskaoja apie du draugus Mario ir Colate,abu yra chigonai.Jie paliko viską ir išvyko į Madridą ieškoti laimės ir savo svajonių išsipildymo-sukurti grupę.Jiems sunkia sekėsi įsitvirtinti naujame mieste,tačiau svajonė liko išpildyta su kaupu.
Miuzikle daug realybės,yra narkotikų,pykčių,meilės,juoko.Visada gali pasijuokti iš žmogeliukų,kurie viaidna šiame miuzikle.
Šio miuziklo buvo išleistas ir CD su geriausiomis dainomis,tokiomis kaip "Perdido en mi habitacion", "No es serio este cementerio","Hoy no me puedo levantar","Un ano mas" ir daugelis kitų dainų.
Tai bene pats pelningiausias muzikinsi teatras,kuris buvo sukurtas Meksikoje.

Šio muzikinio teatro aktoriai liko tokie patys visose šalyse,tačiau Colate buvo dažnai pakeičiamas.Iš pradžių pirmasis Colate tapo Luis Gerardo Mendez,vėliau jam teko palikti miuziklą nes buvo pasiūlyta vaiidnti tv seriale "Lola erase una vez".Toliau kelis prasitatymus Colate vaidmenyje atliko ir Christian Chavez,tačiau šis irgi pasitraukė ir grįžo Luis Gerardo Mendez.Deja,tačiau Luisas dėl naujojo spektaklio "Avenida Q" planų negalėjo vykti į Ispaniją,todėl jis buvo pakeistas dar kitu,kurio aš vardo nežinau.
Šiais metais dar nežinoma,kas bus Coalte.Labiai tikiuosi,kad tai bus Luis Gerardo Mendez.


Paskutinį kartą redagavo DulceMaria, Antr. 11 04, 2008 6:46 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com

AutoriusPranešimas
Vikutia
Wera desabrida
Vikutia


Pranešimų skaičius : 484
Age : 32
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2008-11-02

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:34 am

As jau isivaizduoju kaip tai turetu atrodyti cha cha
Atgal į viršų Go down
http://www.lorenarojas.ten.lt
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:37 am

Nereikai isivaizduoti..galiam apžiūrėti juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D

http://mx.youtube.com/watch?v=8qa_thOj-r0
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:40 am

hihihihihihihi...
Ir vėl... SEKSAS SEKSAS SEKSAS krizena krizena cha cha
Atgal į viršų Go down
Vikutia
Wera desabrida
Vikutia


Pranešimų skaičius : 484
Age : 32
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2008-11-02

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:41 am

EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIInaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaauuuuu. ;D cha cha juokiasi:D :DD Plojimai Aciu kad idejau nu jooo laimingas
Atgal į viršų Go down
http://www.lorenarojas.ten.lt
Maistinga_siela
We do believe in RBD
Maistinga_siela


Pranešimų skaičius : 5857
Age : 35
Registration date : 2007-12-08

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:46 am

Cha cha kokia scena Luititas taip vyriškai su lėlė suvaidino laimingas
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:47 am

Geras geras seksas juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D Va apei ką mes šnekėjom juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D Va čia žmogelis daro SEKSĄ SU LĖLĖM
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:49 am

cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha
nu ką tu čia nusišneki krizena krizena krizena jis jug neištvirkęs kaip nors.. jis čia tik vadina.. o lėlės sexą daro krizena krizena
vavava.. jau ir kitos prisijungė kai SEXĄ parodėm.. Ten tūrėtu būti kur ir chrisas ruri bandop daryt, tik jam nelabai kas išeina krizena Nekaltas
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:55 am

Chrisas ten su mašynytėm akiop mažas viakas žaidžia... Bet luisiukas..Aš tai niekaip nepamirštu kaip Chrisas kalba klaba apsikabinęs Luisa..ir taip jsi aspiemta kad griūna,o Luisas kad stveria...Išsigando žmogiukas,kad griūna draugužis.. juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Vikutia
Wera desabrida
Vikutia


Pranešimų skaičius : 484
Age : 32
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2008-11-02

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:55 am

Nu bet jau kai gerai igarsina is o vientik taip juokas ima o dar tos leles tokios.... cha cha
Atgal į viršų Go down
http://www.lorenarojas.ten.lt
Maistinga_siela
We do believe in RBD
Maistinga_siela


Pranešimų skaičius : 5857
Age : 35
Registration date : 2007-12-08

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:56 am

Aš kažkodėl tik dabar šią temą pamačiau. Parausta Man šis miuziklas labai patinka. Visi aktoriai labai gerai vaidina, o balsai kitų tokie jėginiai laimingas
Atgal į viršų Go down
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:57 am

DulceMaria rašo:
Chrisas ten su mašynytėm akiop mažas viakas žaidžia... Bet luisiukas..Aš tai niekaip nepamirštu kaip Chrisas kalba klaba apsikabinęs Luisa..ir taip jsi aspiemta kad griūna,o Luisas kad stveria...Išsigando žmogiukas,kad griūna draugužis.. juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D


joooo.... čia luisiuką chrisas geerai išgąsdino.. krizena :X
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 7:58 am

Aš tai nemačius pilnai miuziklo..Bet lb norėčiau pamatyti..Deje su Luisu youtubej mazai sitrauku is siu spektakliu kaip ri su Chrisu..daugaiusiai HNMPL yra Ispanijos..su man nepatinkanciu Colate
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:01 am

DulceMaria rašo:
Aš tai nemačius pilnai miuziklo..Bet lb norėčiau pamatyti..Deje su Luisu youtubej mazai sitrauku is siu spektakliu kaip ri su Chrisu..daugaiusiai HNMPL yra Ispanijos..su man nepatinkanciu Colate

aga... nessprntu.. jug luisas kaip gražiai vadina... gaila, kad jo ten nebuvo..
gal būtų vietoj to colate jis buvęs..
Atgal į viršų Go down
Maistinga_siela
We do believe in RBD
Maistinga_siela


Pranešimų skaičius : 5857
Age : 35
Registration date : 2007-12-08

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:04 am

Viso aš irgi nemačiau, bet vat ištraukos kurias mačiau labai patiko ;)
Atgal į viršų Go down
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:06 am

ooooo jau luisas luisas luisas...
koks jo interviu nuostabus..
jis toks liknskmas, paprastas, nuoširdus.. ah.. kaip nuostabu, tik iš tokio žmogaus dažniau dar interviu galėtu pajamt
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:12 am

Joa..ištraukos nerealios..Dainos kurias vos vos gavau tip pat nusotabios is HNMPL....Tuoj as idesiu interviu..Taip ar taip verciu Ugnei juokiasi:D juokiasi:D
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:14 am

DulceMaria rašo:
Joa..ištraukos nerealios..Dainos kurias vos vos gavau tip pat nusotabios is HNMPL....Tuoj as idesiu interviu..Taip ar taip verciu Ugnei juokiasi:D juokiasi:D

tai aš galiu sudėt xD
Atgal į viršų Go down
Vikutia
Wera desabrida
Vikutia


Pranešimų skaičius : 484
Age : 32
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2008-11-02

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:15 am

Greiciau dekit....jatau as tokia nekantri cha cha Kaip noriu pamatyti laimingas
Atgal į viršų Go down
http://www.lorenarojas.ten.lt
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:20 am

Ar buvo sunku pradeti nauaj gyvenima Meksikoje"

L:Labai sunku tuo labnaiu kai atvaziavau cionai su tokiu basiu akcentu,nieko nemokedamas daryti...Dirbnau kompiuteristu,buvo laabi sunku gyventi,nes daugu neturejau.Galiu apdėkoti tik zmonems,kurie man leido vaidinti ir vienam viakinui,kuris ismoke mane kalbeti puikaii siapniskai,todel dabar esu greitakalbis meksikeitis.

Kokios šalies patriotu save laikai,Meksikos ar Amerikos?

L:Amerika visada bus mano sirdyje,taciau esu mekskietis.Save laikau grynu meksikieciu,grnu lotynu amerikeiciu ir tuo didziojuosi.Manau,kad as visada sirdyje buvau meksikietis,nes sioje ssalyje atradau save,suradau draugu,puikiu zmoniu ir pamaciau,kad be pinigu zmones gyvena nuostabiai

Luisai,kaip atsidurei Batacos vaidmenyje?

L:Kaip ir visi kiti,tik si karta laabi padejo Aaron Diaz,su kuriuo kartu vaidinau viename filme.Jis mane rekomendavo Pedrui Damian,sio prodiuserio esu didelis gerbejas jau nuo tada kai atvykau i Meksika

Kaip apibudintum save?

L:Netvarkingas,pamirtukas,greitaklabis,truputi kvailas,neisimokslines.Taciau puikiai sugebu vaidinti ir dainuoti,bent jau tiao manau,akd sugebu.

Esi girdejes,kad sklando gandia,kad esi gejus?

L:Girdejau ir gerai,akd tiap klaba.As pats nebijau apei tai kalbeti.As pats nezinau aks man patinka,nes nesu dar turejes merignos per savo 25 metus.Net nežinau koks tai jausmas.Galbūt aš tradicinės oriantacijos,gal gėjus,o gal biseksualas.Tik ponas Deivas žino,o aš sužinosiu kai kažką kai kam pradėsiu ajsuti.Nesvarbu tia bsu viakians ar mergina...Bet jei tiap kalba,tai tegu,nebus tokia nuostaba kai atvyksiu su vaikinu i premjera kokai nors.
Ar nebijai,kad tavo atvirumas atsisuks pries tave?

L:Ne,jei esu nuosirdus zmogus,tai kam cia man bandyti meluoti.Pats nesulaikau savo liezuvio.O jei bsu kazkas blogo,tai busiu apts kaltas

Kai baigesi Lola,tai baigesi ir populiarumas?

L:Ne,niekada nebuvau populiarus.Esu aktorius,o ne kokia mega zvaigzde.Taigi kjoks populiarumas nedingo.Keista,kad dar ima iš manęs kažka sinterviu.


Tai manai,kad tau enreikai gerbėjų?

L:Man tas žodis nepatinka.Tam kam aptinka mano viadyba,tai tas žmogus mano draugas,mano..Hmm nežinau kaip asakyti..Na,tarkim tas žmogus yra mnao sielso dalelė,o gerėjas skalmba nelabai graziai

Tai dabar tos mergaites,kurios mirsta del taves,tai jos yra tavo sielos dalys?

L:Taip,jos mano sirdyje.

Kur gyveni?

L:Kaip normalus zmogus bute.Kolkas vienas,be šeimos..Daugiauakštyje,bet adreso neskaysiu.

Ar esi amtęs kokią nros mega žvaigžždę ir spaudęs jai ranką?

L:Pimroji mano mega žvaigždė buvo Ricky Martin,bet jis manęs nesužavėjo,bet kai užsidirbau daugaiu pinigų,įsigijau butą Mechiko centre kiekvieną dieną prie šiukšlių konteinerio sutikdavau Anahi iš grupės RBD.Stovėdavau toks kaip šoką gavęs,bet po to jau pripratau.Dar prisimenu,akd tada man buvo Hoy no me puedo levantar spektakliai ir kai teko apsitraukti nes nesutaikė tvarkrastis su Lola,palikti teatrą...Jau žinojau,kad mane pakeis mano kaimynas-Christian Chavez.O dar kai befilmuodamasis loloje sutikau šiuos 6 jaunuolius,savo kaimynus,buvau oakylėtas ligi debesų.

Tai glaiam surpasti,kad RBD grupę laikai mega žvaigždėmis ir savo draugais?

L:Draugais,tai tirkai ne.Esame kolegos,kaimynai...tačiau iki druagų trūksta dar daug laiko,aišku pasisveikinam,pasikalbam,daugiau nieko.Dabar mane pasiekė žinia,kad vaidinsiu kartu su Christianu,tai manau susibendrausim daug geriau,visgi kartu būsim gana duag laiko.

Luisai,ka veiki kai nevaidini?

L:Miegu,svarbiausia pamiegoti,tada gerai pasiražyti,o tada ką gero paskaityti arba pabėgioti sostines gatvemis.

Ka durniausio esi iskretes filmavimo aikstelje?

L:Sutraiskiau arbuza..Siaip cia ne durniausia,bet turbut arbuzui skaudejo.Siaip mane visi vadina pajacu,man tieisog taip iseina..as nesitengiu buti toks,bet man iseina ir kai kruie rimti zmoens negali su manimi rimtia dirbti

Tai kai tau isejo pukiai suvaidinti hoy no me puedo levantar?

L:Vaidinimas man teikia malonuma,kai reikai dirbti dirbu...Esu netyciukas,taciau visada stengiuosi ritmas scenas vaidinti rimtai,kad ir kaip viduje mristu is juoko.Po spektakliu visada issijuokiu is sirdies.Tada man palengveja.

Kuom serialas skriasi nuo teatro?

L:Viskuom! Seriale glai klysti kiek ti nori,o teatre ne..Nes viskas atliekama gyvai.Vaidinti teatre tikra garbė.

Turi mėgstamiasuai grupę?

L:Ne,neturiu.Man viskas aptinka,kas atlikta kokybiškai

Gal ką daugaiu pasakysi apie Luisa kaip apie zmogu,teva,vyra?

L:Koks aš tėvas-nežinau,koks būsiu vyras-net nenumanau.O esu žmogus,kaip žmogus nieko ypatingo,nieko idealaus,nieko iškilmongo.Paprastas žmogus,kaip kokia eglė miške stovinti tarp kitų lygiia tokių pačių eglių.

Patinka lankytis klubuose?

L:Dar ne turiu su kuo ten nueiti.Man aptinka vaikščioti į premjeras,bet klubus...Aš tma jau per senas [juokiasi]

Esi šokęs stiprtizą?

L:Per hoy no me puedo levantar šimtus kartus nusirenginėdavau..Aišku ne iki galo,bet nuirenginėdavau.Pamatydavau kaip ložėsi sėdi damos ir visos ruadonos...Kaip tada norėdavau josm pamojuoti

Ką galėtum pasakyti merginoms,kurios sako,kad tu nepaprastai gražus.

L:Ačiū,kad jus manyje įžvelgiat kažką gražaus,nes pats sau esu bjaurusis ančiukas,kuris ikisi virsti gulbe.

Dainuoji duse?

L:Nejuokink! Kai uzdainuoju,tai manau,kad virs manes gyvenantys RBD uzsikimsa ausis.


As tiap ri ensupratau.Kaip tu tpai RBD kaimynu?

L:Ponas Pedro man ta buta parupino,nes kažkoks aktorius isiskruaste is to buto,o man reikejo skubiai kokio nros priglobscio,nes nebegalejau gyventi pas zmones prieglaudoje.

Tai Pedro Damian akltas delto,kad tu RBD neduodi ramybes?

L:Ne,as pats akltas,akd as taip staugiu {juokiasi}

Vaidindamas,ką tua teko padaryti pacio bepritiskiausio?

L:Ismokti groti....Tai dalykais..Nu musamaisiais.Jau glaovjau,kad isprotesiu,kai mane moke jais groti,jei tokie triuksimngi,kad glava paskausdavo.

Tu cia rimtai sneki ar nesmaones?

L:Sneku rimtai tik gal skamba kaip nesamones.Sakau,kad nevaldau leizuvio.

Sut aivm sunku kalbeti,.Taip visad abuna?

L:Dazniausiai man liepia prodiuseriai atsakyti tik palinksint galva arba papurtant.Nes kaia s uzsivedu,tia normalaiia negaliu sneketi,o tada niekas nebesupranta.

O taves tai nevargina?

L:Nea,mano kolegos mane supranta,mano draugai tais upranta,o tai nuostabu.O kitiems glaiu linkseti.

Tau aks nros sake,kad kalbi kaip koks snioksciantis vamzdys?

L:Ne,to dar nesakė,net zinau,akd klabu laabi greitai.Galbut praeitam gyvenime buvau koks nros kanalizacijso vamzdis.

Tiki reinkarnacija?

L:Ką gali žinot,kas šiam nenormaliam pasaulyej dedasi.

Iš vis kuo nros tiki?

L:Pačiu savimi,esu ištikimas sau,nesu tikintysis didelis,tačiau kai reikai paglabos visada paprašau Dievo ir Guadalupes mergeles kad man padetu
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:22 am

nana aš jau paraišua ką manau, rašykit ką manot jūs :D :D
Atgal į viršų Go down
Vikutia
Wera desabrida
Vikutia


Pranešimų skaičius : 484
Age : 32
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2008-11-02

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:24 am

jegele saunuolis tikrai fainas interviu laimingas
Atgal į viršų Go down
http://www.lorenarojas.ten.lt
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:25 am

Kai epr skyurpe rasiau..tai basiaii daug klaidu juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D juokiasi:D
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:27 am

eh.. koooks ksirtumas.. manau vsi itke surpatom k1 para6ei :D :D :D :D
Atgal į viršų Go down
Vikutia
Wera desabrida
Vikutia


Pranešimų skaičius : 484
Age : 32
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2008-11-02

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:34 am

na zinoma ne klaidose esme o paciame interviu.O jis tikrai geras ne aš...
Atgal į viršų Go down
http://www.lorenarojas.ten.lt
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 8:45 am

ne tai, kad geras, o nuostabus!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]   HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez] - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
HNPL[Avenida Q,Luis Gerardo Mendez]
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Žydrieji ekranai :: Lotynų Amerikos TV ekranas-
Pereiti į: