Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Miyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwl
Miyavi[J-rock] 34osi1vRBD FC LTMiyavi[J-rock] 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Miyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Miyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwl
Miyavi[J-rock] 34osi1vRBD FC LTMiyavi[J-rock] 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Miyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwlMiyavi[J-rock] F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Miyavi[J-rock]

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyKv. 06 18, 2009 12:14 am

Miyavi[J-rock] Miyavi-1
Miyavi[J-rock] Miyavi


Miyavi
tiki savo talentu ir yra itin charizmatiška asmenybė. Jo muzika - unikali, dainų žodžiai - prasmingi, taip pat jaučiama visual stiliaus įtaka.

Atlikėjas karjerą pradėjo grupėje Dué le quartz. Jis mėgsta naujoves, išbandyti naujus dalykus. Rodos, kad Miyavi'ui nėra neįveikiamos užduoties ar neįgyvendinamos idėjos. Jo muzikos stilius svyruoja nuo pop iki rock, atlikėjas yra puikus gitaristas ir dainininkas. Miyavi dievina "gyvus" pasirodymus, ir nors kartais atrodo truputį pašėlęs, jo muzika neturėtų būti nepastebėta ar neįvertinta.

biografija

Miyavi pradėjo savo karjerą grupėje Dué le quartz, tuo metu jo vardas buvo Miyabi. Jis greitai buvo pastebėtas ne tik dėl to,nes jis rašė didžiąją dalį grupės dainų ir puikiai grojo gitara, bet dar ir dėl jo roko žvaigždės elgsenos.

Jis pradėjo savo solo karjerą atidarydamas savo oficialų tinklapį iš kart po to, kai Dué le quartz oficialiai išsiskyrė 2002 metais. Iš vienos pusės, jo muzikinės karjeros tęsimas atrodytų natūralus, kadangi jis galėjo duoti dar daugiau.

Pradėjęs solo karjerą jis pasikeitė savo vardą iš Miyabi į Miyavi (japonų kalboje Miyabi ir Miyavi tariami vienodai,bet užrašomi skirtingai) ir paprašė fanų,kad jie rašytų jį būtent taip, kai jie remiasi jo solo karjera, nes, pagal jį patį, tai labiau panašu į jį. Jis yra labai dėkingas Dué le quartz ir netgi yra išsitatuiravęs grupės pavadinimą ant rankos, bet dabar, kai jau yra solo atlikėjas, jis tapo laisvas nuo kompromisų.

Pirmąjį albumą Gagaku išleido 2002m. lapkritį. Jis buvo gan tamsus ir eksperimentinis. Jo singlų stilius gerokai pasikeitė, iš pop į rock ir kažkokius labai unikalius garsus: atrodė, kad Miyavi norėjo išbandyti visas, per tuos metus turėtas idėjas, kadangi pagaliau gavo tokį šansą. Per kitus 2 metus jis išleido 4 singlus ir 1 albumą. Šį kartą jis įrašinėdamas įgrojo visus instrumentus pats, taip pat, žinoma, ir vokalą.

Per savo karjerą jis vis keitė muzikinį stilių, tai neleido fanams suteikti jam specifinės klasifikacijos.

2004m. lapkritį Miyavi pasirašė kontraktą su Universal music , būdamas neįtikėtinai populiarus, buvęs tik 2 metus "indies" atlikėjas PS Kompanijoje, tačiau jis tęsia karjerą kartu su abiem kommpanijom. Jis prisideda naują slapyvardį, MYV, ir visiškai pakeičia savo įvaizdį. Savo didžiajam debiutui jis išleido singlą Rock no gyakushuu -Super star no jouken-/21sekikei koushinkyoku;tai pradėjo serijas kartotinių versijų kiekvienam leidimui.

2005m. vasarą Miyavi'o didelis, bet kartu žaismingas ego dar išaugo, kai buvo išleistas kompaktas miyavi-miyavizm shugi. Maždaug tuo metu solo atlikėjas pamatė, kad negali atlikti visko vienas, todėl įrašinėjant leido kitiems groti kitais instrumentais, išskyrus gitarą.

Miyavi yra atlikėjas, kuris nebijo keistis; tai aišku nuo jo išleisto 2006 metų singlo Kekkonshiki no uta / Are you ready to ROCK? (kuris iš tikrųjų buvo išleistas 2005metais) iki jo darbo prie MYV☆POPS. Šių leidinių skambesys buvo visiškai skirtingas, nuo tų, kuriuos buvo išleidęs iki šiol. Albumas turėjo pikantiškos salsos dainoje Señor Señora Señorita ir žaismingo džiazo dainoje Gigpig Boogie; žinoma, įprastas pop ir rock skambesys taip pat įdėtas.

2006 metų pabaigoje Miyavi dalyvavo labdaringame UNICEF koncerte.

2007 metų birželį išėjo naujas singlas "Sakihokoru hana no you ni/Kabuki Boy" ir naujas atlikėjo mini albumas "7 Samurai Sessions", kuriuose Miyavi Europai, Amerikai ir Azijai pristatė "Neo Visualizm" stilių, kupiną hip hop bei kabuki teatro motyvų ir pradėjo naują turą po Azijos šalis. Naująjį savo stilių jis aiškina žožiais:" kam kartoti tai,kas aju padaryta?reikia ieškoti kažko naujo."

2007 metų liepos 29-ąją Miyavi pasirodė AnimagiC uždaryme Bonoje, Vokietijoje. Tai buvo pirmasis ir labai sėkmingas, nors ir netikėtas, jo pasirodymas Europoje, sulaukęs didelio žiniasklaidos dėmesio bei pasiūlymų daryti turą ir Europoje. Koncerto pažiūrėti atvyko fanai iš visos Europos ir bilietai į koncertą buvo parduoti vos per savaitę.

Šis unikalus ir talentingas atlikėjas nuolatos žada netikėtumu savo tolimesnėje karjeroje, nors jis jau groja apie 10 metų. Tai geriausiai įrodo Miyavio pasirodymas naujoje super grupėje S.K.I.N., su kuria jis debiutavo Kalifornijoje (JAV), scenoje grodamas šalia tokių J-Rock legendų kaip Yoshiki, Sugizo ir Gackt. Miyavi apie šį pasirodymą kalbėjo entuziastingai ir su dideliu džiaugsmu, todėl siūlome nenuleisti nuo šios nuolat besikeičiančios ir naujų vėjų į roko sceną atnešančios J-Rock legendos.

Faktai:

Gimimo data: 1981 Rugsėjo 14d.
Gimimo vieta: Hyogo, Japonija
Ūgis: 185cm
Mylimiausia spalva: Rausva
Mylimiausias maistas: viščiukas
Kraujo grupe: Miyavis kartą minėjo jog jo kraujo grupe ABC
Zodiako ženklas: Mergelė (nors Miyavi sako jog jis Pegasas)
Miyavi sako jog negali dienos ištverti ko nors neapkabinęs.
Anot jo, jo mylimiausias atlikėjas - jis pats.
Miyaviui gražūs atrodo Toshiya iš Dir en Grey ir Kazuki iš Rapheal.
Ankščiau buvo žinomas kaip Miyabi (Japoniškai - elegantiškas ).
Jis myli savo fanus ir vadina juos "Ko-Miyavi", kas reiskia "Miyavio vaikai".
Jam patinka futbolas.
Miyavis sake jog norėjo būti daktaru, nes manė jog žmonėms padėti svarbu.
Jis sėkmingai metė rūkyti.
Miyavis iš tiesų drovus, nors taip ir neatrodo.
Jis niekada nesimokė koledže.
Miyavis myli spalvas, bet jo tatiuruotės vis vien tik juodos.
Jis vedė Japonijos pop atlikėją Melody. Jiedu turi vaiką.

Parsisiuntimui diskografija:
http://thepiratebay.org/torrent/3765358/Miyavi_Discography
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyKv. 06 18, 2009 3:31 am

Ks mėgstas roką, tikrai būtų neprošal pasiklausyti juokiasi juokiasi Jis neseniai koncertavo ir Vokietijoje
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyKv. 06 18, 2009 3:39 am

Nelabai mums keliai susieina su Miyavi juokiasi
Klausiusi jo kelias dainas, bet neatradau kuri mane galutinai užkabintų
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyKv. 06 18, 2009 3:57 am

Šiandien mano klasiokė per tlf leido labi faina jo dainą, tačiau teks paieškoti gerokai, kad galėčiau ją gauti juokiasi O šiaip man jo dainso tokios... nu tokios... nžn kaip pavadinti... Galbūt labiau tiktų žodis keistos juokiasi Šiaip man jis kai kur atrodo kaip tikra merga, ne vveltui jo hobis transvezstizmas.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyKv. 06 18, 2009 5:14 am

Kad pirmą kartą išvydus jį aš apsigavau ir 100proc. maniau, kad merga tai faktas juokiasi
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyKv. 06 18, 2009 6:18 am

Joa joa.. yra jo fotosesija su ilgi splaukais kur totali emrga juokiasi juokiasi juokiasi Čia kaip tas gitaristas buvo iš Antic Cafe juokiasi juokiasi juokiasi
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptySk. 08 02, 2009 9:56 pm

Nepatikėsit, bet pradėjau jo klausyti vis duagiau... paėmiau ir parsisiunčiau visą iskografiją ir atradau daugiau dainų, kurios patiko... Senor, Senora, Senorita labai man patiko... tik leta versija kur girdisi gitara
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyAntr. 08 25, 2009 8:55 pm

Jao ša irgi jo Discografiaj siunčiuosi. Man jo balsas tooks nerealus ir jos tilius man labai patinka!! Ačiū tua Agne kad su juo supažindinai. Nerealus jis. O dar ir HYDE. uuhhh kokie nerealūs
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyTr. 08 26, 2009 4:41 am

Nėr už ką.. Aš taip pat jo balso galėčiau kalsuyt ir klausyt.. labai rmaian.. pavydžiu jo dukrelei kuri klausysis kaip tėtukas diainuoja lopšines.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] EmptyTr. 08 26, 2009 5:06 am

MisChavez rašo:
Nėr už ką.. Aš taip pat jo balso galėčiau kalsuyt ir klausyt.. labai rmaian.. pavydžiu jo dukrelei kuri klausysis kaip tėtukas diainuoja lopšines.

Joa joa, ir aš pavydžiu. Tokio gražaus balso klausytis kažkas nerelaus
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miyavi[J-rock] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miyavi[J-rock]   Miyavi[J-rock] Empty

Atgal į viršų Go down
 
Miyavi[J-rock]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Do Re Mi Fa :: Asian music-
Pereiti į: