Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Jinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwl
Jinkaku Radio 34osi1vRBD FC LTJinkaku Radio 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Jinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Jinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwl
Jinkaku Radio 34osi1vRBD FC LTJinkaku Radio 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Jinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwlJinkaku Radio F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Jinkaku Radio

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyKv. 06 18, 2009 4:23 am

Jinkaku Radio 2m273hg
人格ラヂオ (Jinkaku Radio) roko grupė iš Japonijos, kuri buvo įkurta 2000 metų gruodį. Tuo metu grupę sudarė Naoki (ex-Atomic Tornado) – bosas, Yuuki (ex-De Stijllia) – vokalas ir Maya – gitara. Jinkaku Radio pavadinimas gali būti verčiamas, kaip Asmeninis Radijas, nes jų dainos apie žmogaus esmę. Kartais jie lyginami su tokiomis grupėmis kaip MUCC ir britų grupe Muse.
2001m. gegužę išleido demo įrašą "Nejimakidori", kurį įsigyti buvo galima tik pasirodymų metu. Tų pačių metų gruodžio 14 dieną jie atliko savo pirmąjį solo koncertą. Vėliau May nusprendė palikti grupę, bet ir toliau grodavo įrašų metu. 2002 metų gegužę jų daina „Gogo no Rakka“ pateko į Yougenkyou II, kas lėmė didesnį susidomėjimą grupe. Netrukus prie grupės prisijungė pagalbinis būgnininkas Mai (ex-LUV'ra-doll). Tada grupė išleido „Kairo“ singlą, o 2003 metais balandį ir pirmąjį albumą „Shouko“. Tuo metu susirado pagalbinį gitaristą Rai ir grupę galiausiai paliko Maya. Gruodį grupė išleido „Yuuhodou” – antrąjį singlą. Ir Oricon Indie topuose pasiekė 10 vietą. Tada buvo sukurtas pirmasis muzikinis klipas Yuuhodou.
2004m. grupę paliko Mai. Bet greitai prisijungė naujas pagalbinis būgnininkas Shino. Kuris dirbo su Naoki prie „Lemon-Grass“ projekto. 2005 liepos 31 išleido „Ubasuteyama" singlą, o tų pačių metų pabaigoje ir „Akui“, jau po „Danger Crue“ ženklu. 2006m. gruodį pasitraukė Rai. 2007m. vasara pasirodė pirmasis DVD „Bangal Radio Theater” įrašytas 2006. Gruodį išleistas singlas „Oborozuki”, antrasis video ir surastas naujasis pagalbinis gitaristas Jon.
2008 metų liepą Yuuki ir Naoki paskelbė pertrauką nuo koncertų, kad galėtų susikaupti antrajam albumui. Bet kol kas jokių daugiau žinių apie naująjį albumą.

Diskografija:
Demo
Nejimakidori (2001)
Albumai
Shouko (2003)
Singlai
Kairo (2002)
Yuuhodou (2003)
Ubasuteyama (2005)
Akui (2005)
Bangyaru Shoukougun (2006)
Gakubuchi (2006)
Oborozuki (2007)

Nariai:
Naoki (那オキ) (kairėje)
Instrumentai: bosinė gitara, pritariantysis vokalas
Pilnas vardas: Naoki Tsuchihashi
Gimimo data ir vieta nežinomi
Kraujo grupė: 0
Ūgis: 173; Svoris: nežinomas
Grupės prodiuseris. Atrodo labai tylus ir paslaptingas. Prieš pradėdamas groti Jinkaku Radio 1994-1996m. grojo Atomic Tornado, vėliau Glass Lemon. Naoki taip pat įrašų metu padeda angura kei grupei Anny's Ltd kartu su YT (Yuta iš La Vie en Rose), NO (Nao iš Kalimero) ir AK (iš Ooparts). Naoki yra The Beatles fanas. Taip pat turi šunį, vardu Vanilla.
Yuuki (悠希) (dešinėje)
Instrumentai: Vokalas, gitara, tamburinas, pianinas, ksilofonas
Pinas vardas: Fukazawa Yuuki
Gimimo data: (1976?) lapkričio 26
Gimęs: Šidzuokos prefektūroje (Čiūbu regionas)
Kraujo grupė: A
Ūgis: 166cm; Svoris: 49kg
Yuuki yra grupės vokalistas, jis daugiausiai rašo dainoms tekstus ir muziką.
Pirmoji Yuuki grupė buvo Crystallium, kur jis grojo gitara. 1998m. grupėje De Stijllia buvo vokalistu ir parašė daugumą dainų ir muzikos. Šios grupės skambesys labai panašus į Jinkaku Radio. Tad galima drąsiai teigti, jog De Stijllia buvo Jinkaku Radio pirmtakais.
Yuuki mėgsta melionus, vyną ir nemėgsta žuvies. Jis yra didelis Radiohead gerbėjas. Taip pat mėgsta Judy and Mary. Mėgstamiausios spalvos: raudona ir juoda. Turį šunį čihuahua vardu Tyrol. Tai jo ir Naoki šunys ant Kairo viršelio.
Pagalbiniai nariai: Jon - gitara ir Shin - būgnai.

PV:
Yuuhodou
Oborozuki
Keli live:
Shiiku Hako
Oningyousan
Shoku
Ubasuteyama
Bangyaru Shoukougun

Šaltiniai:
Oficialus psl: http://www.jinkakuradio.com/mobile/index.html
http://www.kantansa.net/jinkaku/ - fan saitas anglų kalba
http://www.myspace.com/jinkakuradioofficial
Blogai:
Yuuki: http://ameblo.jp/yuuki-radio/
Naoki: http://www.mbga.jp/.pc/_dia_list?u=34532191


Paskutinį kartą redagavo Credenda, Sk. 11 22, 2009 9:58 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyKv. 06 18, 2009 4:31 am

Esu klausius jų, aišku dainos ne visso patiko, tačiau yra tirkia neblogų.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyKv. 06 18, 2009 5:10 am

Aš pastaruoju metu vos ne vien tik juos klausau juokiasi Užsikabinau nuo Oborozuki dainos, o po to ir Buranko prisidėjo. Buvo kelios dainos kurios iš pirmo karto nepatiko, bet teko pakeisti nuomonę. Man patinka Yuuki vokalas.
Ir patinka, kad jie nėra labai jau visual kei. Man dar vis sunku įprasti prie tokių grupių.
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyKv. 06 18, 2009 6:19 am

Dėl Buranko pritariu... Tikrai nereali daina... Šiaip aš anksčiau nelabai tokio stiliaus mėgau, tačiau tkeo tirkia pakeisti nuomonę.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyKv. 06 18, 2009 9:54 am

Gal jie tikrai šiek tiek panašūs į Muse Galvoja Tikriausiai dėl boso.
Atgal į viršų Go down
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyKv. 06 18, 2009 8:02 pm

rimtai pamašūs į Muse? tia rima, galėsi atsiųsti dainų? juokiasi
Atgal į viršų Go down
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyPir. 11 23, 2009 9:28 pm

Jie darosi pakankamai aktyvūs, tikėkimės tai reiškia tik vieną dalyką - antrąjį albumą. Žinoma kas gali žinoti, gal bus tik singlas. Bet per 9 metus vienas albumas. Ir tai buvo kalbos apie naują albumą 2007 Galvoja Kiek teko girdėti jau kažkokias dainas naujas live atlieka.
Labiausiai tas jų aktyvumas blog'ais pasireiškia, pirminis informacijos šaltinis visgi. Yuuki tai totalus spameris juokiasi rašo ir rašo. O kad Naoki kokį blog'ą susikurs man čia prilygo didžiuliai fantazijai juokiasi Bet pasirodo tai kartais pildosi, ponaitis paslaptingasis pasireiškė.
Dar viena paslaptis išaiškėjo, Yuuki metai juokiasi Nors dėl gimtadienio melavo begalę kartų, kaip jiems turi būti koncertas, taip gimtadienio diena. O kai už poros dienų iš tikro gimtadienis bus, staiga iš 1976 metų į 82 pavirto cha cha Aišku nors tiek, kad tikrai ne 40 sueina, o kita ne taip jau svarbu :)
Kai per 'Satisfy Me!' laidoje pasirodydavo ir Rai maniau tik šiaip koks pažįstamas muzikantas. Tik vakar suvedžiau galus, kad čia tas pats Rai, kur anksčiau Jinkaku Radio grojo. Ir jog ir pirmąjį (kol kas ir vienintelį) albumą įrašęs. Ech... maža ta indie scena mano klausomų atlikėjų vis kažkuo susiję yra. Gal kada atkapstysiu ką bendro tarp jų ir Merry cha cha Vakar ne tik Rai galus suvedžiau, bet ir sužinojau, jog MySpace turi. Na ką mano planai visiškai dingti iš MySpace atidedami neribotam laikui cool
O kol sulauksiu ko naujo turiu pakankamai kabinančią dainą - Kayoubi no shoukyakuro, ypač šita live versija Myli

Įsivažiavau su rašimu juokiasi ką jau padarysi jie šiuo metu pas mane jie viršų ima ne aš...
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyPir. 11 23, 2009 9:38 pm

Ech, mane jie užveda, tikiuosi, kad tavo spėjimai tikrai ir greit bus antras albumas. Kiek laiko glaiam laukti?
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyPir. 11 23, 2009 10:17 pm

Citata :
Yuuki says in his blog that they are going to a studio to record the new songs
Reikia tikėti tuo ką žmonės sako, mano japonų kalbos žinios per mažos, sugebu atskirti tik kelis užrašytus žodžius. Ypač jei rašo apie Ohji - Naoki juokiasi

Gerai, kai aš tik šiemet juos atradau, tai ir trumpiau laukti teks. Ir dainos ne taip pabos. Klausau dabar Oburozuki, mano pati pirmoji išgirsta jų daina. Bet ji vis dar tokį pat poveikį man turi, užspaudžiu repaet ir užmirštu juokiasi
Atgal į viršų Go down
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyPen. 11 27, 2009 9:55 am

Pamažu pamažu Last.fm tampa netik šiaip fainu dalyku, bet ir geru informacijos šaltiniu

Citata :
人格ラヂオ are due to release a new album next spring (March ~ May 2010)

laimingas laimingas jau turiu ko begalo laukti kitąmet ne aš...
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyŠt. 11 28, 2009 12:19 am

Ooooo geras, dar viena puiki žinia.
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Sowelu。
to find myself..
Sowelu。


Pranešimų skaičius : 5974
Age : 29
Miestas : searching for place... please wait...
Registration date : 2007-12-06

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptySk. 11 29, 2009 2:03 am

Credenda rašo:
Pamažu pamažu Last.fm tampa netik šiaip fainu dalyku, bet ir geru informacijos šaltiniu

Citata :
人格ラヂオ are due to release a new album next spring (March ~ May 2010)

laimingas laimingas jau turiu ko begalo laukti kitąmet ne aš...

Tai ką aš ir sakau ;DD Jėėga :):)
Atgal į viršų Go down
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyAntr. 02 23, 2010 1:29 am

Jei manęs nepavedė rusų kalbos žinios bei mano 3 online vertėjai japonų kalbos klausimu, tai balandžio 28 dieną pasirodys naujas singlas "太陽". Wtf!? Kodėl tik singlas? Bet visgi kažkas naujo. Laukiu totaliai oficialaus patvirtinimo.

Noriu albumo ;( Bet kaip vėluojančią gimtadienio dovaną ir singlą priimsiu ne aš...
Tikiuosi iki grupės dešimtmečio ištemps naują albumą Supykęs
Atgal į viršų Go down
MisChavez
I'm Christian bitch!
MisChavez


Pranešimų skaičius : 8706
Age : 31
Miestas : RUNNING MAN filming location
Registration date : 2007-12-06

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyAntr. 02 23, 2010 2:01 am

oo balandis, kodėl balandį tiek duag visko? Negalėtų kovą?
Atgal į viršų Go down
https://rbdlt.forumlt.com
Credenda
Love suks
Credenda


Pranešimų skaičius : 3184
Age : 37
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-01-20

Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio EmptyŠt. 09 18, 2010 10:46 am

*Eina šokinėti aplink savo sukurtą temą ir plius vienas postas niekam tikrai nepakenks*

Ir taip paskelbtos oficialios naujienos apie naują albumą. Lapkričio 3 dieną (jetus dar net šiemet). Plius kažkada (gal) bus DVD. 11 dainų, aišku bus dar tos iš naujo singlo dainos. Bet pagaliau antrasis albumas!!!!! laimingas Vakaraėlis ir t.t.
nemaniau, kad šis gifas kada atitiks temą apie jinkus juokiasi Jinkaku Radio 100313

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jinkaku Radio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jinkaku Radio   Jinkaku Radio Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jinkaku Radio
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje ::  :: Do Re Mi Fa :: Asian music-
Pereiti į: