Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Sandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwl
Sandara Park~~Pradžia. 34osi1vRBD FC LTSandara Park~~Pradžia. 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Sandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Sandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwl
Sandara Park~~Pradžia. 34osi1vRBD FC LTSandara Park~~Pradžia. 34osi1v
Labas, tu atklydai į Meksikos grupės RBD ir jų narių Oficialų fanų klubą. Nori prisijungti? Spausk REGISTRUOTIS ir prisijunk prie mūsų. Taip pat gali tapti Oficialaus Fanų klubo nariu užpildęs anketa Daugiau informacijos, užsiregistravus. Vartotojai užsiregistravę ir neparašę per savaite nei vieno pranešimo, bus trinami Sėkmės :)
Sandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwlSandara Park~~Pradžia. F9jbwl
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti    

 

 Sandara Park~~Pradžia.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas


Pranešimų skaičius : 5284
Age : 26
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

Sandara Park~~Pradžia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sandara Park~~Pradžia.   Sandara Park~~Pradžia. EmptyPir. 02 27, 2012 7:53 am

Taigi ši istorija Bus apie Sandara Park,mergina iš grupės 2ne1.
Pagrindiniai Veikėjai

Sandara Park (Dara)
Sandara Park~~Pradžia. 35k4kdk

Lee Chae Rin (CL)
Sandara Park~~Pradžia. K9f3ow

Park Bom (Bom)
Sandara Park~~Pradžia. 16924ch


Gong Minji(Minzy)
Sandara Park~~Pradžia. 14xf880



Minho
Sandara Park~~Pradžia. 2d7syae

Jonghyun

Sandara Park~~Pradžia. Sw8zuo

Onew

Sandara Park~~Pradžia. 1htced


Taemin
Sandara Park~~Pradžia. 2iuiaw


Key

Sandara Park~~Pradžia. Dlj0gk




Taigi Pradedu savo Istoriją.


Mano vardas Sandara Park. Esu Koreietė, dainuoju merginų Grupėje.
Mano geriausia draugės yra visos Grupės narės..be jų aš ne aš...Būtent šiandien taip ir jaučiuosi...
Mane baigia sugraušti prisiminimai apie vakarykštį įvykį...Aš užsipuoliau Bom,kad ji pastoviai tinginiauja,nors pati tą patį darau..Juk pas mus tikra darbštuole galima pavadinti tik Mūsų brangiausią jaunėlę Minzy...
Gulėjau atsibudusi gerą pusvalandį..gal dar ilgiau,bet galiausiai neištvėriau nusiprausiau,apsirengiau ir nuėjau į virtuvę..
Kiap visuomet Minzy darbavosi su muzika, CL kažką darė virtuvėje.
-Labukas,Min...Kur Bom?
-O kaip tau atrodo? Kai vakar taip ją...Na aš be žodžių,Dara...Turi apsiraminti...Per daug nešiesi "kieta"...Juk negalima taip..Mes Viena didelė Šeima.
-Gana Minzy. Nustok rėkt ant Sandaros. Ji vakar teisingai pasiielgė,o,kad ta nesubrendėlė išėjo nuo ryto ir kažkur valkiojasi ne mūsų reikalas.
-Ačiū Cl..Kad užgini mane..Bet Minzy teisi..aš per daug "nešuosi kieta"...
-Nu ir ką aš tau sakiau?...-Tarė minzy valydama dulkes nuo spintutės.
-Tu gali patylėti?-Sušnypštė CL.
-Okay Okay tyliu...
-Tai ir patylėk.-Pašnairavo CL.
-Ėj! gana...Nesipykit...-Pasakiau ir apkabinau Abi.
-Atleisk Dara juk žinai kaip aš mėgstu pavadovauti..-Pasakė Minzy.
-Nieko....Merginos mums reikia susirasti Bom..Aš labai gailiuosi,kad jai vakar taip pasakiau.
-Okay,lekiam ieškoti.-Pasakė Cl ir mes Visos trys išėjom.
Atgal į viršų Go down
Roberty.
El papa de los pollitos
Roberty.


Pranešimų skaičius : 4916
Age : 24
Miestas : Utena
Registration date : 2010-12-15

Sandara Park~~Pradžia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandara Park~~Pradžia.   Sandara Park~~Pradžia. EmptyPir. 02 27, 2012 7:57 am

Žinok sakiau,kad nepagailėsiu kritikos ir panašiia..bet,kad aš neturiu prie ko prisikabint. CL ir Minzy pykčiai nerealūs juokiasi aj nu tik vienas prisikabinimas:ilgesnio reikėjo juokiasi O šiiap šaunuolė Bučinys kas be ko laukiu dar Bučinys Širdis

P.S .Labai įdomu daros ,kai čia SHINee ir 2NE1 bus juokiasi
Atgal į viršų Go down
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas


Pranešimų skaičius : 5284
Age : 26
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

Sandara Park~~Pradžia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandara Park~~Pradžia.   Sandara Park~~Pradžia. EmptyPir. 02 27, 2012 8:00 am

Jo,kad ilgesnio žinau...Na kitą pasistenksiu padaryt.
Papraščiausiai labai miego noris ir taip tingis rašyt ilgą cha cha
Bet ačiū Širdis
Atgal į viršų Go down
Anahiukas
El papa de los pollitos
Anahiukas


Pranešimų skaičius : 5284
Age : 26
Miestas : Utena
Registration date : 2011-06-22

Sandara Park~~Pradžia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandara Park~~Pradžia.   Sandara Park~~Pradžia. EmptyTr. 03 07, 2012 6:41 am

Sio pasakojimo netesiu,nes Nezinau Koreieciu paprociu. Sorry,gal kada kita karta juokiasi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sandara Park~~Pradžia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandara Park~~Pradžia.   Sandara Park~~Pradžia. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sandara Park~~Pradžia.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus RBD fanų klubas Lietuvoje :: Anahiuko fanfics-
Pereiti į: